Piątek, 15 grudnia 2017. Imieniny Celiny, Ireneusza, Niny

Głosujemy i wybieramy

2017-11-24 11:00:00 (ost. akt: 2017-11-29 12:30:12)

Autor zdjęcia: Beata Szymańska

Kończy się drugi tydzień głosowania, więc przypominamy, że dziesiątkę laureatów wybieramy za pomocą plebiscytowych kuponów oraz sms-ów. Wyniki ogłosimy 10 lutego.

Nadchodzące do redakcji kupony powolutku liczymy, oczywiście już niedługo uchylimy rąbka tajemnicy, jak przebiega głosowanie, ale ten rąbek tradycyjnie będzie bardzo niewielki. Dla odmiany głosowanie sms-owe nie jest żadną tajemnicą (jest dostępne na sport.wm.pl, a wyniki na żywo wyłączymy dopiero kilka godzin przed zakończeniem głosowania), dlatego prezentujemy czołową dziesiątkę plebiscytu (bez kuponów!):

1. Tomasz Orzeł-Sebastian Czaplicki (siatkówka niesłyszących, Warmig Olsztyn) GO.NS.57
2. Marsel Castalano (taekwondo, kick-boxing, Egida Barczewo) GO.NS.13
3. Olga Górnas-Grudzień (żeglarstwo niepełnosprawnych, AKS OSW Olsztyn) GO.NS.23
4. Dominik Bugaj (kajakarstwo, OKSW Olsztyn) GO.NS.90
5. Ewa Jaszczuk (pływanie, Kormoran Olsztyn) GO.NS.29
6. Marcin Malewski (piłka ręczna, Warmia Traveland\Warmia Energa Olsztyn) GO.NS.53
7. Hubert Bruzdewicz (pływanie, Kormoran Olsztyn) GO.NS.11
8. Jakub Mościcki (pływanie, Kormoran Olsztyn) GO.NS.56
9. Jerzy Jabłoński (lekka atletyka, niestowarzyszony) GO.NS.91
10. Marcin Konieczny (triathlon, IM 2010) GO.NS.35

Przypominamy, że sms-y wysyłamy na numer 72051 (2,46 zł brutto), w treść wpisując jedynie kod wybranej przez nas kandydatury. Zawodnik, który wygra konkurs sms-owy Najpopularniejszy Sportowiec Roku, będzie jednym z bohaterów Balu Sportowca (10 lutego). Poza tym wyniki z tego jednego konkursu zostaną doliczone do wyników głosowania kuponowego na zasadzie 1 sms=10 punktów (tyle samo dostaje kandydat wpisany na pierwszym miejscu kuponu).
W głosowaniu sms-owym wybierzemy jeszcze: Sportowe Wydarzenie Roku, Klub Roku, Piłkarza Roku, Sportowy Talent Roku, Najpopularniejszego Sportowca Olsztyna, Sportowca bez Barier, Akademickiego Sportowca bez Barier oraz Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Olsztyńskiego. Więcej o konkursach na stronie sport.wm.pl.

A oto kandydaci do tytułu Najpopularniejszy Sportowiec Akademicki:
* Konrad Bukowiecki (lekka atletyka, Gwardia Szczytno) go.nsa.1
* Michał Burczyński (bojery, AZS UWM Olsztyn) go.nsa.2
* Justyna Burska (pływanie, AZS UWM Olsztyn) go.nsa.3
* Piotr Cichocki (żeglarstwo niepełnosprawnych, AKS OSW Olsztyn) go.nsa.4
* Olga Górnas-Grudzień (żeglarstwo niepełnosprawnych, AKS OSW Olsztyn) go.nsa.5
* Piotr Hatowski (taekwondo olimpijskie, AKS OSW Olsztyn) go.nsa.6
* Jakub Kochanowski (siatkówka, Indykpol AZS Olsztyn) go.nsa.7
* Daniel Pliński (siatkówka, Indykpol AZS Olsztyn) go.nsa.8
* Paweł Woicki (siatkówka, Indykpol AZS Olsztyn) go.nsa.9
* Joanna Zachoszcz (pływanie, AZS UWM Olsztyn) go.nsa.10
* Karol Zalewski (lekka atletyka, AZS UWM Olsztyn) go.nsa.11
* Natalia Żukowska (koszykówka, KKS Olsztyn) go.nsa.12
* Michał Żurek (siatkówka, Indykpol AZS Olsztyn) go.nsa.13

Lista jest otwarta, więc swoje propozycje można nadsyłać na sport@gazetaolsztynska.pl

Polub nas na Facebooku:
zobacz informacje z ostatnich 24h

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB