Fachura, czyli od 24:20 do 24:26

2017-11-22 15:20:47(ost. akt: 2017-11-22 15:28:58)
Optyka Gaweł

Rozegrano cztery mecze w II Lidze Olsztyńskiej Siatkówki Amatorów (OLSA). Organizatorem cyklu jest Ośrodek Sportu i Rekreacji.
W pierwszym meczu IMPLYWEB po bardzo dobrej grze pewnie pokonał 2:0 (16, 13) Januszy Siatkówki. W zwycięskim zespole najlepiej zaprezentował się zdobywca 7 punktów Marcin Soroko.

W drugim meczu Sajtmak ograł 2:0 (23, 17) Słoneczny Patrol. Pierwszy set to zacięta walka punkt za punkt, ale w drugiej partii już tak wielu emocji nie było. MVP został Adam Kurian (8 pkt).

Bardzo dobrze spisujący się od początku sezonu Konitec pokonał 2:1 (23, -17, 9) Abra Kadabra Magic Volley. Najlepszym zawodnikiem został Piotr Łaski (10 pkt).

W ostatnim meczu doszło do spotkania zespołów okupujących dolne rejony tabeli, czyli Optyki Gaweł i Fachury Teknos. Jak można było się spodziewać pojedynek był emocjonujący i rozstrzygał się w samych końcówkach. W pierwszym secie Fachura Teknos nie wykorzystała prowadzenia 24:20, tracąc sześć punktów z rzędu! W drugiej partii ponownie lepiej nerwy na wodzy trzymali zawodnicy Optyki Gaweł, triumfując 25:23 i odnosząc pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach. MVP został zdobywca 11 punktów Denis Bacławski.