Grała Ekstraklasa Olsztyńskiej Ligi Siatkówki Amatorów

2017-10-27 11:41:34(ost. akt: 2017-10-27 11:49:49)

Autor zdjęcia: OSiR

Odbyła się trzecia kolejka w Ekstraklasie Olsztyńskiej Ligi Siatkówki Amatorów. Organizatorem rozgrywek jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie.
W pierwszym meczu trzeciej kolejki Inter Parts OSW Olsztyn po zaciętym, trzysetowym pojedynku okazał się lepszy od młodych zawodników UKS Chemik. Pierwszego seta ubiegłoroczny triumfator rozgrywek wygrał 25:21, w drugiej partii Chemik zrewanżował się pewnie zwyciężając 25:18, natomiast w trzecim secie doświadczony zespół Inter Parts wygrał 15:12. Najlepszym zawodnikiem spotkania został zdobywca 15 punktów Michał Bakuła.

W następnym spotkaniu zmierzyły się Geoexpert Sunbroker Team i AKS Kormoran. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Geoexpert 2:1 (25:14; 21:25; 15:12). MVP meczu został Mateusz Kownacki (8 pkt.).

Mecz Rupi I.R-Team - Nocożercy również zakończyło się po emocjonującej, trzysetowej rywalizacji. Zwycięsko z tej potyczki wyszli zawodnicy Rupi 2:1 (23:25; 29:27; 15:9). MVP meczu został wybrany zdobywca 16 punktów Maciej Michalski.

W ostatnim spotkaniu dnia pierwsze punkty w sezonie zdobyła drużyna Michelin, pokonując 2:0 zespół Intelly. Pierwszy set po zaciętej końcówce zakończył się ich zwycięstwem 25:23. W drugiej partii już tak wielu emocji nie było i Michelin wygrał 25:18. Najlepszym zawodnikiem został Łukasz Kuć (9 pkt.).