środa, 15 sierpnia 2018. Imieniny Marii, Napoleona, Stelii

PO WEEKENDZIE: WYNIKI I TABELE PIŁKARSKIE

2017-10-23 00:30:17 (ost. akt: 2017-10-23 01:26:39)
Kaczkan Huragan zdobył trzy punkty i utrzymał kontakt ze ścisłą czołówką grupy 1 trzeciej ligi (zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu)

Kaczkan Huragan zdobył trzy punkty i utrzymał kontakt ze ścisłą czołówką grupy 1 trzeciej ligi (zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu)

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Poniżej podajemy w jednym miejscu wyniki ligowych meczów piłkarskich rozgrywanych w ten weekend (21-22.10): od Lotto Ekstraklasy do klasy okręgowej.

EKSTRAKLASA
* 13. kolejka


Górnik Zabrze 3-3 Korona Kielce
Damian Kądzior 6, 45, Igor Angulo 25 - Szymon Matuszek 41 (s), Goran Cvijanovič 73, Jacek Kiełb 84

Zagłębie Lubin 2-2 Piast Gliwice
Jakub Świerczok 7, Filip Jagiełło 53 - Michal Papadopulos 21, Joel Valencia 90

Lechia Gdańsk 3-3 Lech Poznań
Błażej Augustyn 13, Marco Paixão 45 (k), Emir Dilaver 76 (s) - Maciej Gajos 37, Christian Gytkjær 70, Maciej Makuszewski 72

Pogoń Szczecin 2-3 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Adam Frączczak 31 (k), 47 - Łukasz Piątek 3, Vitālijs Maksimenko 82, Dávid Guba 89

Sandecja Nowy Sącz 1-1 Cracovia
Filip Piszczek 86 - Michał Helik 9

Wisła Kraków 0-1 Legia Warszawa
Jarosław Niezgoda 21

Arka Gdynia 4-1 Jagiellonia Białystok
Michał Marcjanik 13, Rafał Siemaszko 21, Marcin Warcholak 61, Piotr Wlazło 77 (s) - Taras Romanczuk 34

Wisła Płock - Śląsk Wrocław 23 października, 18:00

TABELA
1. Lech Poznań 13 23 22-10
2. Górnik Zabrze 13 23 28-20
3. Zagłębie Lubin 13 23 20-12
4. Legia Warszawa 13 22 14-13
5. Wisła Kraków 13 20 15-15
6. Jagiellonia Białystok 13 20 16-17
7. Korona Kielce 13 19 17-15
8. Arka Gdynia 13 19 15-13
9. Śląsk Wrocław 12 17 15-15
10. Sandecja Nowy Sącz 13 17 13-13
11. Wisła Płock 12 17 12-15
12. Lechia Gdańsk 13 14 18-19
13. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 13 12 12-17
14. Cracovia 13 11 16-21
15. Piast Gliwice 13 10 13-22
16. Pogoń Szczecin 13 9 11-20


I LIGA
* 14. kolejka


Zagłębie Sosnowiec — Stomil Olsztyn 5:1 (0:1)
0:1
— W. Biedrzycki (2), 1:1 — Lewicki (62), 2:1 —Banasiak (69), 3:1 — Lewicki (76), 4:1 — Mularczyk (81), 5:1 — Sanogo (90)

Chojniczanka Chojnice - Pogoń Siedlce 0:2 (Paluchowski 9, 62; w 35. min Mateusz Żytko z Pogoni nie wykorzystał rzutu karnego)

Miedź Legnica - Górnik Łęczna 0:0

Raków Częstochowa - GKS Tychy 2:2 (Petrášek 26, 78 - Błanik 67, Radzewicz 90)

Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2 (Niziołek 27, Winiarczyk 86 - Tomczyk 3, Podgórski 73)

Wigry Suwałki - Bytovia Bytów 2:2 (Klimala 67, Iorga 90 k - Wróbel 43 k, Jakóbowski 68)

Stal Mielec - Chrobry Głogów 3:0 (Cholewiak 5, Marciniec 51, Đermanović 62)

Puszcza Niepołomice - Olimpia Grudziądz 2:1 (Uwakwe 12, Domański 45 - Kowal 9)

GKS Katowice - Ruch Chorzów 1:2 (Armin Ćerimagić 73 - Vilim Posinković 7, Michał Walski 38)

PO 14 KOLEJKACH
1. Chojnice 26 23:12
2. Miedź 25 18:12
-------------------------------
3. Odra 24 18:16
4. Chrobry 22 19:17
5. Puszcza 21 19:16
6. Stal 21 19:17
7. Bielsko-Biała 19 19:20
8. Raków 19 22:19
9. Pogoń 19 17:20
10. Olimpia 18 10:12
11. Zagłębie 18 20:19
12. Katowice 18 20:21
13. Bytovia 18 20:18
14. Górnik 17 12:16
---------------------------------
15. Stomil 16 18:27
-----------------------------------
16. Tychy 16 17:22
17. Wigry 16 13:19
18. Ruch 11 18:19
* mecz zaległy

II LIGA
* 14. kolejka


Olimpia Elbląg — Radomiak Radom 1:2 (0:1)
0:1 — Leandro (17), 0:2 — Mazan (33), 1:2 — Szuprytowski (71)

Gryf Wejherowo — Gwardia Koszalin 1:2
Błękitni Stargard Szczeciński — ROW 1964 Rybnik 2:2
Stal Stalowa Wola — Legionovia Legionowo 1:0
GKS Jastrzębie — Rozwój Katowice 3:1
ŁKS Łódź — Garbarnia Kraków 1:0
Warta Poznań — Wisła Puławy 3:1
GKS Bełchatów — MKS Kluczbork 1:0
Znicz Pruszków — Siarka Tarnobrzeg 1:3

PO 14 KOLEJKACH
1. Warta 29 23:8
2. Radomiak 29 24:13
3. Jastrzębie 28 24:10
4. ŁKS 25 14:9
5. Siarka 23 24:21
6. Garbarnia 20 18:16
7. Bełchatów 19 22:17
8. Olimpia 19 15:16
9. Legionovia 18 18:16
10. ROW 17 21:22
11. Znicz 17 16:20
12. Błękitni 15 12:14
13. Stal 15 15:19
14. Rozwój 14 13:23
15. Wisła 13 13:17
16. Kluczbork 13 11:22
17. Gryf 12 16:20
18. Gwardia 11 11:26


III LIGA, GRUPA 1
* 13. kolejka


Olimpia Zambrów – Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1:3 (1:3)
0:1 – Kowalczyk (13), 0:2, 0:3 – Miarka (32, 34), 1:3 – Butkiewicz (37)

Kaczkan Huragan Morąg – Ursus Warszawa 1:0 (0:0)
1:0 – Galik (53)

• MKS Ełk – Rolimpex GKS LZS Wikielec 0:0

Sokół Ostróda – Sokół Aleksandrów Łódzki przełożono na 8 listopada (ze względu na mecz reprezentacji kobiet w Ostródzie).

Victoria Sulejówek – Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:2
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – ŁKS 1926 Łomża 1:1
Warta Sieradz – Polonia Warszawa 1:1
Widzew Łódź – Pelikan Łowicz 2:1
Legia II Warszawa – Tur Bielsk Podlaski 1:1

PO 13 KOLEJKACH
1. Sokół A.* 31 22:5
2. Widzew 30 28:9
3. Lechia 26 21:15
4. Finishparkiet 26 23:19
5. Kaczkan 23 18:14

6. Victoria 21 26:22
7. Legia II 20 26:14
8. Polonia* 18 18:10
9. Pelikan 18 31:24
10. Ursus 18 12:16
11. MKS Ełk 15 11:13
12. Olimpia 15 13:21
13. ŁKS 15 12:18
14. Świt* 14 21:22
15. Sokół O.* 14 16:19
16. Warta 12 18:23
17. Tur 5 5:40
18. Rolimpex 3 10:27
* mecz mniej


IV LIGA
* 12. kolejka


• Tęcza Miłomłyn — Concordia Elbląg 0:2 (0:1)
• Błękitni Orneta — Zatoka Braniewo 1:2 (0:2)
• Mrągowia Mrągowo — Tęcza Biskupiec 0:1 (0:1)
• Pisa Barczewo — Błękitni Pasym 2:2 (2:1)
• Granica Kętrzyn — MKS Korsze 0:1 (0:0)
• Znicz Biała Piska — Orlęta Reszel 3:0 (1:0)
• Rominta Gołdap — Mamry Giżycko 2:1 (2:1)
• Amex Bączek Unia Susz — Motor Lubawa 0:1

PO 12 KOLEJKACH
1. Znicz* 29 26:4
2. Rominta* 28 26:8
3. Tęcza B. 26 37:11
4. Unia 24 23:11
5. Mrągowia 21 13:9
6. Concordia 20 16:14
7. Motor 19 20:12
8. Pisa 17 16:21
9. Błękitni P. 16 23:33
10. Tęcza M. 13 11:19
11. Korsze 13 16:24
12. Mamry 13 20:17
13. Granica 10 14:24
14. Zatoka 8 9:28
15. Orlęta 8 11:21
16. Błękitni O. 4 5:30


KLASA OKRĘGOWA
* 12. kolejka

GRUPA 1

• Czarni Olecko — Śniardwy Orzysz 4:1 (1:1)
• DKS Dobre Miasto — SKS Szczytno 2:3 (2:1)
• Jurand Barciany — Łyna Sępopol 1:3 (1:1)
• Żagiel Piecki — Wilczek Wilkowo 0:4 (0:3)
• Vęgoria Węgorzewo — Mazur Pisz 4:0 (1:0)
• Omulew Wielbark — Warmia Olsztyn 0:0
• Granica Bezledy — Cresovia Górowo Iławeckie 3:1 (1:1)
• LKS Różnowo — Victoria Bartoszyce 4:1 (3:0)

PO 12 KOLEJKACH
1. Czarni 28 30:9
2. Różnowo* 26 41:14
3. SKS 20 24:26
4. Vęgoria 19 23:21
5. Cresovia 18 23:19
6. Mazur 18 21:23
7. Łyna 17 25:28
8. Omulew 17 14:12
9. Śniardwy 15 19:21
10. Warmia* 15 24:18
11. Wilczek 15 20:25
12. Victoria 13 25:27
13. Żagiel 13 17:30
14. Granica 13 22:27
15. Jurand 11 18:36
16. DKS 9 13:23
* mecz mniej

GRUPA 2
• Polonia Pasłęk — Ewingi Zalewo 0:1 (0:0)
• Kormoran Zwierzewo — GKS Stawiguda 5:4 (2:2)
• Płomień Turznica — Czajkowski Radomniak Radomno 4:1 (2:1)
`• Polonia Iłowo — Delfin Rybno 3:3 (2:2)
• Dąb Kadyny — Fortuna Gągławki 5:1 (3:0)
• Jeziorak Iława — Orzeł Janowiec Kościelny 8:0 (1:0)
• Czarni Rudzienice — Osa Ząbrowo 1:2 (0:0)
• Kaczkan Huragan II Morąg — Olimpia Olsztynek 1:2 (0:2)

PO 12 KOLEJKACH
1. Jeziorak 34 44:5
2. Olimpia 25 33:18
3. Delfin 22 60:16
4. Dąb 22 35:24
5. Kaczkan 21 28:18
6. Polonia P. 21 27:27
7. Płomień 20 32:35
8. Osa 17 17:31
9. Ewingi 17 20:31
10. Kormoran 16 25:34
11. Orzeł 14 21:29
12. Polonia I. 13 25:25
13. Radomniak 12 27:46
14. GKS 10 19:37
15. Czarni 8 19:30
16. Fortuna 3 15:41
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. DUMA #2357450 | 188.146.*.* 23 paź 2017 22:11

    Żenada ! Kolejny blamaż ! Może wystawić juniorów , wtedy będzie wymówka ! Nie pamiętam takich rekordów , stracić w dwóch meczach 8 słownie : osiem bramek tj. mimo wszystko sztuka . Co się dzieje z tą drużyną , sponsorzy pouciekają bo kto będzie płacił za WIELKIE DZIADOSTWO !

    ! - + odpowiedz na ten komentarz