Sobota, 16 grudnia 2017. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

PO WEEKENDZIE: WYNIKI I TABELE PIŁKARSKIE (I NIE TYLKO!)

2017-10-09 00:24:56 (ost. akt: 2017-10-09 07:31:33)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Poniżej podajemy w jednym miejscu wyniki ligowych meczów rozgrywanych w ten weekend (7-8.10): piłkarskich od I ligi do klasy okręgowej, a także w siatkówce, koszykówce i piłce ręcznej!

PIŁKA NOŻNA

I LIGA
* 12. kolejka

W 12. kolejce rozegrano tylko cztery mecze. Pozostałe spotkania, w tym wyjazdowy mecz Stomilu Olsztyn z GKS Katowice, zostały przełożone na 18 października z powodu powołań piłkarzy do reprezentacji narodowych.

Chojniczanka Chojnice — Górnik Łęczna 0:0

Miedź Legnica — GKS Tychy 2:1 (Mystkowski 20, de Amo 77 — Abramowicz 13)

Odra Opole — Bytovia Bytów 1:0 (Skrzypczak 80 k)

Wigry Suwałki — Stal Mielec 2:0 (Rybicki 56, Obst 90).

TABELA I LIGI
1. Odra 23 16:12
2. Chojnice 23 21:9
3. Miedź 21 17:12
4. Chrobry* 21 15:9
5. Stal 18 15:15
6. Podbeskidzie* 17 15:15
7. Raków* 17 19:15
8. Olimpia* 17 8:8
9. Bytovia 16 16:14
10. Górnik 15 11:15
11. Pogoń* 14 13:18
12. Puszcza*14 14:13
13. Tychy 14 14:19
14. Wigry 14 8:14
15. Stomil* 13 14:19
16. Katowice* 12 14:17
17. Zagłębie* 11 11:15
18. Ruch* 5 14:16
* Mecz mniej

II LIGA
* 12. kolejka

Olimpia Elbląg — Warta Poznań 1:0 (1:0)
1:0
— Bojas (42)

MKS Kluczbork — ROW Rybnik 2:2 (0:0)
Błękitni Stargard — Rozwój Katowice 0:1 (1:1)
GKS Jastrzębie — Garbarnia Kraków 1:2 (1:1)
Znicz Pruszków — Radomiak Radom 3:1 (1:1)
ŁKS Łódź — Wisła Puławy 1:0 (0:0)
Siarka Tarnobrzeg — Stal Stalowa Wola 2:1 (1:0)

Mecze GKS Bełchatów — Gwardia Koszalin oraz Gryf Wejherowo — Legionovia Legionowo zostały przełożone na 18.10.

TABELA II LIGI
1. Warta 25 20:7
2. Radomiak 25 21:11
3. Jastrzębie 22 19:9
4. ŁKS 21 12:8
5. Garbarnia 20 18:14
6. Siarka 20 21:18
7. Olimpia 18 14:14
8. Bełchatów 14 18:15
9. Legionovia 14 15:13
10. Błękitni 14 9:10
11. Znicz 14 18:19
12. ROW 13 16:20
13. Wisła 12 12:14
14. Stal 12 13:17
15. KKS 12 10:20
16. Gryf 11 14:14
17. Rozwój 11 10:19
18. Gwardia 6 6:22

III LIGA, GRUPA 1
* 11. kolejka

Olimpia Zambrów — Kaczkan Huragan Morąg 1:2 (0:0)
0:1 — Maciążek (53 karny), 0:2 — Galik (57), 1:2 — Jackiewicz (67)

MKS Ełk — Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1:1 (1:0)
1:0 — Świderski (4), 1:1 — Majik (70)

Sokół Ostróda — ŁKS Łomża 1:2 (0:1)
0:1 — Maćkowski (38), 0:2 — Gałązka (57), 1:2 — Paczkowski (76)

Warta Sieradz — Rolimpex GKS LZS Wikielec 2:0 (1:0)
1:0 — Łabędzki (4), 2:0 — Płaneta (82)

Lechia Tomaszów Mazowiecki — Sokół Aleksandrów Łódzki 0:2
Victoria Sulejówek — Polonia Warszawa 1:1
Świt Nowy Dwór Mazowiecki — Pelikan Łowicz 4:1
Widzew Łódź — Tur Bielsk Podlaski 4:0
Legia II Warszawa — Ursus Warszawa przełożony na 11.10

PO 11 KOLEJKACH
1. Sokół A. 28 20:5
2. Widzew 26 24:6
3. Lechia 23 18:12
4. Kaczkan 20 17:12
5. Finishparkiet 20 19:18

6. Ursus* 18 12:12
7. Polonia 17 17:9
8. Victoria 17 22:19
9. Legia II* 16 23:12
10. Pelikan 15 26:21
11. Sokół O. 14 16:18
12. Świt 13 20:21
13. MKS Ełk 13 11:13
14. ŁKS 13 10:16
15. Olimpia 12 11:18
16. Warta 11 16:18
17. Tur 3 4:39
18. Rolimpex 1 8:25
* Mecz mniej

IV LIGA
* 10. kolejka

• Znicz Biała Piska — Concordia Elbląg 3:1 (1:1)
• Granica Kętrzyn — Orlęta Reszel 1:1 (1:0)
• Błękitni Orneta — Tęcza Biskupiec 0:6 (0:5)
• Mrągowia Mrągowo — Błękitni Pasym 3:2 (1:0)
• MKS Korsze — Zatoka Braniewo 3:0 (2:0)
• Pisa Barczewo — Amex Bączek Unia Susz 0:2 (0:0)
• Tęcza Miłomłyn — Mamry Giżycko 3:0 (1:0)
• Rominta Gołdap — Motor Lubawa 1:0 (1:0)

PO 10 KOLEJKACH
1. Znicz* 23 20:4
2. Rominta* 22 17:4
3. Amex Bączek 21 18:10
4. Tęcza B. 20 33:11
5. Mrągowia 20 11:6
6. Pisa 16 14:12
7. Błękitni P. 15 18:25
8. Concordia 14 13:14
9. Motor 13 12:12
10. Tęcza M. 13 11:14
11. Mamry 12 17:13
12. Korsze 10 15:22
13. Granica 8 12:19
14. Orlęta 6 10:16
15. Zatoka 5 7:24
16. Błękitni O. 4 4:27
* mecz mniej

KLASA OKRĘGOWA

GRUPA 1
* 10. kolejka

• Czarni Olecko — SKS Szczytno 7:1 (4:0)
• Śniardwy Orzysz — Łyna Sępopol 5:2 (2:1)
• DKS Dobre Miasto — Wilczek Wilkowo 2:1 (1:0)
• Jurand Barciany — Victoria Bartoszyce 3:1 (2:1)
• Vęgoria Węgorzewo — Cresovia Górowo Iławeckie 1:1 (1:1)
• Omulew Wielbark — Granica Bezledy 2:2 (0:1)
• Żagiel Piecki — Mazur Pisz 2:2 (1:0)
• LKS Różnowo — Warmia Olsztyn
Mecz został odwołany ze względu na zły stan boiska.

Zaległy mecz: Czarni — Łyna 2:1 (Szustra 85, Wiktorzak 90+3 — Warcholak 5)

PO 10 KOLEJKACH
1. Czarni 25 26:5
2. Różnowo* 20 34:13
3. Mazur 18 21:16
4. Cresovia 17 21:15
5. Vęgoria 16 19:20
6. SKS 16 20:23
7. Omulew 15 13:11
8. Śniardwy 14 17:16
9. Żagiel 13 17:23
10. Warmia* 11 23:18
11. Łyna 11 20:26
12. Jurand 11 16:29
13. Victoria 10 21:23
14. DKS 9 10:18
15. Wilczek 9 12:24
16. Granica 7 16:26
* mecz mniej

GRUPA 2
* 10. kolejka

• Polonia Pasłęk — GKS Stawiguda 4:1 (3:1)
• Ewingi Zalewo — Czajkowski Radomniak Radomno 4:1 (2:1)
• Kormoran Zwierzewo — Delfin Rybno 0:7 (0:2)
• Płomień Turznica — Olimpia Olsztynek 2:2 (1:2)
• Polonia Iłowo — Fortuna Gągławki 4:0 (2:0)
• Dąb Kadyny — Osa Ząbrowo 2:1 (0:1)
• Jeziorak Iława — Czarni Rudzienice 2:0 (0:0)
• Kaczkan Huragan II Morąg — Orzeł Janowiec Kościelny 2:1 (2:0)

PO 10 KOLEJKACH
1. Jeziorak 28 31:5
2. Olimpia 21 30:16
3. Polonia P. 18 24:24
4. Delfin 18 49:13
5. Huragan II 18 24:15
6. Płomień 17 28:26
7. Dąb 16 27:21
8. Orzeł 14 19:18
9. Osa 14 15:25
10. Kormoran 13 18:26
11. Polonia I. 11 21:21
12. Ewingi 11 16:31
13. Stawiguda 10 15:29
14. Radomniak 9 22:40
15. Czarni 8 16:25
16. Fortuna 3 12:21

SIATKÓWKA

PLUSLIGA
* 3. kolejka

Indykpol AZS Olsztyn – BBTS Bielsko-Biała 3:1 (-23, 13, 11, 23)
Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (33, -18, -23, -24)
Cuprum Lubin - Dafi Społem Kielce 3:0 (23, 12, 21)
Łuczniczka Bydgoszcz - MKS Będzin 0:3 (-21, -22, -19)
Jastrzębski Węgiel - Skra Bełchatów 3:1 (21, -23, 25, 20)
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Trefl Gdańsk 0:3 (-12, -19, -24)
Cerrad Czarni Radom - Espadon Szczecin 1:3 (-26, -16, 21, -26)
ONICO Warszawa - GKS Katowice zostanie rozegrany dzisiaj (g. 18, Polsat Sport).

PLUSLIGA
1. Indykpol AZS 9 9:2

2. Cuprum 8 9:2
3. ZAKSA* 6 6:2
4. Resovia 6 7:4
5. Trefl* 5 6:2
6. ONICO* 4 5:3
7. Espadon 4 6:7
8. Jastrzębie** 3 3:1
9. Katowice* 3 4:4
10. Czarni 3 5:7
11. Będzin 3 4:6
12. Łuczniczka 3 3:7
13. Skra** 0 1:3
14. BBTS* 0 2:5
15. Warta* 0 1:6
16. Społem 3 0 0:9
* mecz zaległy, ** dwa mecze mniej

I LIGA MĘŻCZYZN
* 2. kolejka

SMS PZPS Spała AZS AGH Kraków 0:3 22:25, 18:25, 15:25
Krispol Września Aqua Zdrój Wałbrzych 3:1 22:25, 25:11, 25:23, 25:20
Norwid Częstochowa TSV Sanok 3:1 25:20, 21:25, 25:22, 25:22
Lechia Tomaszów Maz. Stal Nysa 3:1 31:29, 25:20, 23:25, 25:19
Olimpia Sulęcin KPS Siedlce 0:3 20:25, 17:25, 27:29
Ślepsk Suwałki AZS Częstochowa 3:0 25:20, 25:20, 25:23

PO 2 KOLEJKACH
1. KPS Siedlce 2 6 6:0
2. APP Krispol Września 2 6 6:1
3. MKS Ślepsk Suwałki 2 6 6:1
4. Exact Systems Norwid Częstochowa 2 6 6:2
5. AZS AGH Kraków 2 4 5:3
6. AZS Częstochowa 2 3 3:4
7. KS Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 3 3:4
8. MKS Aqua Zdrój Wałbrzych 2 2 4:5
9. AZS PWSZ Stal Nysa 2 0 2:6
10. TSV Sanok 2 0 1:6
11. Olimpia Sulęcin 2 0 1:6
12. SMS PZPS Spała 2 0 1:6

II LIGA MĘŻCZYZN
Grupa 2
* 2. kolejka

Czołg AZS UW Warszawa AZS UWM Olsztyn 2:3 24:26, 12:25, 25:22, 25:15, 11:15
Lesan Halinów Metro Warszawa 0:3 15:25, 29:31, 14:25
Centrum Augustów Legia Warszawa 3:2 25:20, 15:25, 25:18, 35:37, 18:16
Huragan Wołomin BAS Białystok 0:3 16:25, 16:25, 25:27
MOS Wola Warszawa Net Ostrołęka 0:3 21:25, 15:25, 18:25
Huragan Międzyrzec Podl. pauzuje

PO 2 KOLEJKACH
1. BAS Białystok 2 6 6:0 152:114
2. KS Metro Warszawa 2 6 6:1 180:154
3. Energa Net Ostrołęka 2 5 6:2 189:163
4. AZS UWM Olsztyn 2 4 6:4 212:206
5. Legia Warszawa 2 4 5:4 213:199
6. UKS Centrum Augustów 2 3 5:5 227:225
7. MUKS Huragan Wołomin 2 1 2:6 166:191
8. Czołg AZS Uniwersytet Warszawski 2 1 2:6 154:178
9. KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski 1 0 1:3 96:99
10. Lesan Halinów 2 0 1:6 139:178
11. UMKS MOS Wola Warszawa 1 0 0:3 54:75

KOSZYKÓWKA

[b]I LIGA KOBIET
GRUPA A
* 2. kolejka

KKS Olsztyn – SMS PZKosz II Łomianki 81:66 (20:22, 22:16, 16:21, 23:7)

Basket 25 II Bydgoszcz - Politechnika Gdańska 46:82
AZS Uniwersytet Gdański - MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 75:55
VBW GTK II Gdynia - SMS PZKosz Łomianki 72:60
AZS Uniwersytet Warszawski - Panattoni Europe Lider Pruszków 68:80
pauzował Mon-Pol Płock

I LIGA KOSZYKAREK
1. Lider 4 186:113
2. AZS UG 4 147:104
3. Politechnika 3 131:118
4. KKS 3 157:147
5. AZS UW 3 130:141
6. Sokołów 3 136:151
7. Mon-Pol* 2 63:45
8. VBW GTK II 2 72:60
9. SMS PZKosz 2 121:134
10. SMS II 2 111:144
11. Basket II 2 91:188
* mecz mniej

II LIGA MĘŻCZYZN
Grupa A
* 2. kolejka[/b]
SMS PZKosz Władysławowo – Stomil Olsztyn 76:46 (16:10, 20:20, 22:8, 18:8)

Trefl II Sopot - Domino Inowrocław 68:84
Sklep Polski MKK Gniezno - Asseco II Gdynia 80:84
Sokół Międzychód - Decka Pelplin 61:72
AZS UMK PBDI Toruń - Gryf Goleniów 78:57
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne - Politechnika Gdańska 82:69
Obra Kościan - Biofarm Basket Suchy Las

II LIGA KOSZYKARZY
1. Decka** 8 326:261
2. SMS 6 241:179
3. Tarnovia 6 299:285
4. Domino 5 247:205
5. AZS UMK 5 230:209
6. Politechnika 5 230:229
7. Asseco II* 4 172:147
8. Gniezno 4 238:239
9. Sokół 4 204:214
10 Trefl II 4 217:229
11. Stomil 3 163:260
12. Biofarm* 2 130:154
13. Obra* 2 132:172
14. Gryf* 2 108:154
* mecz mniej; ** mecz więcej

PIŁKA RĘCZNA

SUPERLIGA KOBIET
* 6. kolejka

Metraco Zagłębie Lubin — Kram Start Elbląg 35:24 (17:10)

Piotrcovia Piotrków Tryb. — Energa AZS Koszalin 24:30 (13:15)
Korona Handball Kielce — Pogoń Szczecin 24:25 (8:10)
KPR Jelenia Góra — Perła Lublin 19:45 (7:19)
Ruch Chorzów — UKS PCM Kościerzyna 37:26 (16:12)
KPR Kobierzyce — Vistal Gdynia odbędzie się 15.11

PO 5 KOLEJKACH
1. Perła 15 186:100
2. Zagłębie 14 157:111
3. Vistal 12 132:117
4. Piotrcovia 9 147:135
5. Kram Start 9 141:132
6. Energa 9 133:125
7. Pogoń 7 121:121
8. Jelenia G. 5 113:162
9. Ruch 4 132:169
10. Kobierzyce 3 101:107
11. UKS PCM 3 142:208
12. Korona 0 106:134

I LIGA MĘŻCZYZN
Grupa A
* 5. kolejka

Gwardia Koszalin — Warmia Energa Olsztyn 20:30 (7:14)

AZS UZ Zielona Góra — Grunwald Poznań 26:29 (13:14)
Real Astromal Leszno — Polski Cukier Pomezania Malbork 31:28 (11:9)
SMS ZPRP Gdańsk — MKS Grudziądz 26:29 (13:14)
Sokół Kościerzyna – AZS UW Warszawa 28:24 (17:12)
Orlen Wisła II Płock – Mazur Sierpc 20:20 (11:11), karne 3:4
GKS Żukowo – Nielba Wągrowiec 21:30 (7:14)

I LIGA
1. Grunwald* 12 113:91
2. Astromal 10 143:139
3. Stal* 9 109:87
4. Sokół 9 128:115
5. AZS UW 9 139:138
6. Nielba 8 147:135
7. Mazur* 8 89:98
8. AZS UZ 7 133:135
9. Warmia* 6 101:85
10. SMS 6 119:124
11. Grudziądz* 6 110:119
12. Wisła II 5 116:134
13. Gwardia 5 121:141
14. Żukowo 3 123:143
15. Pomezania 2 125:132
* jeden mecz mniej

II LIGA MĘŻCZYZN
* 3. kolejka

AZS AKW Bydgoszcz – ITS Jeziorak Iława 35:33 (31:31, 19:12)
MKS Brodnica – MKS MOSiR Kętrzyn 39:20 (22:8)
Borowiak Czersk – KS Szczypiorniak Olsztyn 18:21 (10:11)


SMS ZPRP II Gdańsk - AZS UMK Toruń 37:16 (15:7)
Tytani Wejherowo - Sambor Tczew 25:28 (15:15)

II LIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH
1 SMS ZPRP II Gdańsk 3 9 96:54
2 MKS Brodnica 3 9 100:71
3 Sambor Tczew 2 6 57:47
4 Jeziorak Iława 3 4 74:78
5 Tytani Wejherowo 2 3 56:45
6 Szczypiorniak Olsztyn 3 3 65:75
7 AZS UMK Toruń 3 3 72:97
8 AZS UKW Bydgoszcz 1 2 31:31
9 KPR Gryfino 1 0 22:29
10 Borowiak Czersk 2 0 36:44
11 MOSiR Kętrzyn 3 0 63:101
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

zobacz informacje z ostatnich 24h

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB