Czwartek, 19 października 2017. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

W Reszlu zagramy z Podlasiem

2017-10-06 14:03:14 (ost. akt: 2017-10-06 14:05:15)

Autor zdjęcia: WMZPN

10 października w Reszlu odbędą się mecze mistrzowskie kadr chłopców WMZPN rocznika 2003 i 2004 z reprezentacją Podlaskiego ZPN. Trenerzy WMZPN ogłosili kadry obu zespołów.

Powołani zawodnicy (2003)
SZYMON GROSZKOWSKI (AP OSTRÓDA)
JAKUB KISIEL (AP OSTRÓDA)
KACPER SEZONIENKO (AP OSTRÓDA)
SEBASTIAN BAZYLEWICZ (BUKS BARCZEWO)
JAKUB BURZYŃSKI (ITS JEZIORAK IŁAWA)
DAWID CIURA (ITS JEZIORAK IŁAWA)
ALEKSANDER DIDJURGEIT (WARMIA OLSZTYN)
DOMINIK LEJMAN (WARMIA OLSZTYN)
ARKADIUSZ SKURSKI (WARMIA OLSZTYN)
DAWID WIŚNIEWSKI (WARMIA OLSZTYN)
MIKOŁAJ KOWALCZYK (CONCORDIA ELBLĄG)
TOMASZ KOSIEWSKI (STOMIL OLSZTYN)
SZYMON DĘBEK (UKS RONA 03 EŁK)
JAKUB BRANECKI (OLIMPIA ELBLĄG)
ALEKS ŁĘCKI (OLIMPIA ELBLĄG)
WOJCIECH PROKOP (OLIMPIA ELBLĄG)
ŁUKASZ SARNOWSKI (OLIMPIA ELBLĄG)
JAKUB SZPAKOWSKI (OLIMPIA ELBLĄG)
TRENERZY: ANDRZEJ KOWALCZYK, BARTŁOMIEJ FLOREK

Powołani zawodnicy (2004):
MATEUSZ BŁAUT (AP OSTRÓDA)
KRZYSZTOF BRUŹDZIAK (AP OSTRÓDA)
MADDOX SOBOCIŃSKI (GKS LZS WIKIELEC)
WIKTOR TOPOLEWSKI (GKS LZS WIKIELEC)
WOJCIECH ZIELIŃSKI (GKS LZS WIKIELEC)
IGOR ZAPAŁOWSKI (GRANICA KĘTRZYN)
MIŁOSZ KOWALSKI (MKS JEZIORANY)
BARTOSZ POLONIS (MRĄGOWIA MRĄGOWO)
SZYMON SZAŁKOWSKI (MOTOR LUBAWA)
IGOR LUCHOWSKI (ORLĘTA RESZEL)
DAWID JASTRZĘBSKI (STOMIL OLSZTYN)
JAKUB OBUDZIŃSKI (STOMIL OLSZTYN)
ARIEL SZYMONOWICZ (STOMIL OLSZTYN)
KACPER CHOJNOWSKI (NAKI OLSZTYN)
MATEUSZ KAROL (NAKI OLSZTYN)
WOJCIECH KACZMARZYK (OLIMPIA ELBLĄG)
BARTOSZ MOWCZYN (OLIMPIA ELBLĄG)
MATEUSZ WIŚNIEWSKI (OLIMPIA ELBLĄG)
TRENERZY: KAROL PRZYBYŁA, PIOTR KRZTOŃ, DANIEL OKUNIEWSKI

Zbiórka zawodników w dniu meczu o godzinie 7.15 na stadionie OSiR (al. Piłsudskiego 69A) w Olsztynie.


Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB