Juniorzy Stomilu zremisowali w Płocku

2017-10-04 16:47:21(ost. akt: 2017-10-04 17:03:12)

Autor zdjęcia: archiwum klubu

W 9. kolejce Centralnej Ligi Juniorów (U-19) Stomil Olsztyn zremisował w Płocku, chociaż do 87. minuty przegrywał 0:2! Mimo to olsztynianie nadal są zdecydowanie najsłabszym zespołem ligi.
Po pierwszej połowie Wisła Płock wygrywała 2:0 (oba gole z rzutów karnych) i wszystko wskazywało na to, że mecz zakończy się kolejną porażką Stomilu. Tymczasem w 87. minucie Piotr Chmielewski zdobył kontaktową bramkę, a trzy minuty później Piotr Sobótka doprowadził do remisu!

* Inne wyniki 9. kolejki
* UKS SMS Łódź - Znicz Pruszków 2:1 (Patryk Makuch 72 k, Michał Goliński 81 - Franciszek Ratajczyk 49)
* Stal Rzeszów - MOSP Białystok 4:0 (Maciej Kozicki 33, 90, Marcin Bąk 68, Krystian Majka 89)
* Legia Warszawa - Wisła Kraków 2:0 (Mateusz Szwed 54, Kacper Pietrzyk 77)
* Korona Kielce - Progres Kraków 1:3 (Paweł Rogula 38 k - Karol Stanek 6, 52, Szymon Gwiazda 10)
* Motor Lublin - Polonia Warszawa 1:0 (Bartłomiej Tkaczuk 10)
* Cracovia - Resovia 5:1 (Dorian Pituła 20, Sebastian Strózik 31, Daniel Krzempek 45, 52, Julian Łyktej 90 - Karol Twardowski 88 k)
* Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź 3:1 (Bartosz Gołaszewski 3, 20, Mateusz Nikołajuk 45 - Mikołaj Maschera 48)