Sobota, 16 grudnia 2017. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Sprawdź, jak poszło naszym drużynom [WYNIKI I TABELE]

2017-09-30 17:31:00 (ost. akt: 2017-10-01 21:50:18)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Poniżej podajemy w jednym miejscu wyniki ligowych meczów rozgrywanych w ten weekend (29.09-1.10): piłkarskich od ekstraklasy do klasy okręgowej, a także w siatkówce, koszykówce i piłce ręcznej!

PIŁKA NOŻNA

EKSTRAKLASA
* 11. kolejka

Górnik Zabrze 1-0 Piast Gliwice
Igor Angulo 82 (k)

Lech Poznań 3-0 Legia Warszawa
Maciej Gajos 12, Łukasz Trałka 38, Maciej Makuszewski 65

Wisła Płock 1-0 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Nico Varela 57

Arka Gdynia 1-1 Cracovia
Adam Marciniak 62 - Michał Helik 69

Lechia Gdańsk 1-0 Zagłębie Lubin
Flávio Paixão 60

Sandecja Nowy Sącz 1-1 Śląsk Wrocław
Aleksandyr Kolew 44 - Marcin Robak 32

Pogoń Szczecin 0-0 Korona Kielce

Wisła Kraków 0-0 Jagiellonia Białystok


1. Górnik Zabrze 11 22 23-14
2. Lech Poznań 11 21 18-6
3. Zagłębie Lubin 11 19 15-8
4. Jagiellonia Białystok 11 19 14-12
5. Śląsk Wrocław 11 17 15-13
6. Wisła Kraków 11 17 13-14
7. Wisła Płock 11 17 12-13
8. Legia Warszawa 11 16 12-13
9. Korona Kielce 11 15 12-12
10. Sandecja Nowy Sącz 11 15 10-10
11. Arka Gdynia 11 15 10-11
12. Lechia Gdańsk 11 13 15-15
13. Pogoń Szczecin 11 9 9-14
14. Termalica Nieciecza 11 8 8-14
15. Piast Gliwice 11 8 9-18
16. Cracovia 11 7 12-20

I LIGA
* 11. kolejka

Stomil Olsztyn 1-3 Raków Częstochowa
Grzegorz Lech 44 (k) - Karol Mondek 4, Krystian Wójcik 16, Adam Czerkas 77

Wigry Suwałki 0-2 Chojniczanka Chojnice
Tomasz Mikołajczak 38, Krzysztof Danielewicz 89

Ruch Chorzów 1-0 Miedź Legnica
Maciej Urbańczyk 54 (k)

Stal Mielec 1-1 Zagłębie Sosnowiec
Maksymilian Banaszewski 83 - Rafał Grodzicki 30 (s)

Chrobry Głogów 2-0 Odra Opole
Mateusz Machaj 42 (k), Damian Kowalczyk 90

Bytovia Bytów 1-2 GKS Katowice
Michał Jakóbowski 74 - Adrian Błąd 45, Wojciech Kędziora 85

Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-1 Puszcza Niepołomicebold text
Paweł Tomczyk 16, Valērijs Šabala 72 - Krzysztof Szewczyk 79

GKS Tychy 2-3 Pogoń Siedlce
Kamil Zapolnik 70 (k), 74 - Grzegorz Tomasiewicz 41 (k), Dariusz Zjawiński 61, Mateusz Żytko 87 (k)

Nice I liga
1. Chojniczanka 11 22 21-9
2. Chrobry Głogów 11 21 15-9
3. Odra Opole 11 20 15-12
4. Miedź Legnica 11 18 15-11
5. Stal Mielec 11 18 15-13
6. Raków Częstochowa 11 17 19-15
7. Podbeskidzie Bielsko-Biała 11 17 15-15
8. Bytovia Bytów 11 16 16-13
9. Górnik Łęczna 10 14 11-14
10. Pogoń Siedlce 11 14 13-18
11. GKS Tychy 11 14 13-17
12. Puszcza Niepołomice 11 14 14-13
13. Olimpia Grudziądz 10 14 7-8
14. Stomil Olsztyn 11 13 14-19
-----------------------------------------
15. GKS Katowice 11 12 14-17
-----------------------------------------
16. Wigry Suwałki 11 11 6-14
17. Zagłębie Sosnowiec 11 11 11-15
18. Ruch Chorzów 11 5 14-16
* Ruch ukarano odjęciem pięciu punktów za zaległości finansowe.

II LIGA
* 11. kolejka

Olimpia Elbląg 1-0 GKS Bełchatów
Kamil Wenger 90

Radomiak Radom 1-1 GKS 1962 Jastrzębie
Leândro 90 (k) - Kamil Jadach 53

Warta Poznań 0-0 ŁKS Łódź

Wisła Puławy 1-1 Znicz Pruszków
Niklas Zulciak 61 - Karol Podliński 82

Garbarnia Kraków 1-0 Stal Stalowa Wola

Siarka Tarnobrzeg 2-0 Błękitni Stargard Szczeciński
Piotr Witasik 5, Patryk Mikita 48

Rozwój Katowice 0-3 Gryf Wejherowo
Rafał Maciejewski 48, Łukasz Nadolski 65 (k), Piotr Okuniewicz 82

Legionovia Legionowo 0-1 MKS Kluczbork
Bartosz Brodziński 35

ROW 1964 Rybnik 0-0 Gwardia Koszalin

II liga
1. Warta Poznań 11 25 20-6
2. Radomiak Radom 11 25 20-8
3. GKS Jastrzębie 11 22 18-7
4. ŁKS Łódź 11 18 11-8
5. Garbarnia Kraków 11 17 16-13
6. Siarka Tarnobrzeg 11 17 19-17
7. Olimpia Elbląg 11 15 13-14
8. Błękitni Stargard Szczeciński 11 14 8-8
9. Legionovia 11 14 15-13
10. GKS Bełchatów 11 14 19-15
11. ROW Rybnik 11 12 14-18
12. Stal Stalowa Wola 11 12 12-15
13. Wisła Puławy 11 12 12-13
14. MKS Kluczbork 11 11 8-18
15. Znicz Pruszków 11 11 12-18
16. Gryf Wejherowo 11 11 14-14
17. Rozwój Katowice 11 8 8-18
18. Gwardia Koszalin 11 6 6-22

III LIGA, GRUPA 1
* 10. kolejka

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-3 Widzew Łódź
Maciej Koziara 90 - Sebastian Zieleniecki 43, Radosław Sylwestrzak 58, Michał Miller 90

Kaczkan Huragan Morąg 1-3 Legia II Warszawa
Karol Żwir 43 - Mateusz Majewski 41, Łukasz Moneta 64, Hildeberto Pereira 74

Ursus Warszawa 0-3 MKS Ełk
Mateusz Furman 41, 81, Michał Twardowski 76

Rolimpex GKS LZS Wikielec 2-4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Paweł Kolcz 15, Remigiusz Sobociński 50 - Krystian Pałczyński 11, 67, Marcin Kozłowski II 36, Karol Drwęcki 60

Polonia Warszawa 1-1 Sokół Ostróda
Grzegorz Wojdyga 74 - Adrian Korzeniewski 89

Sokół Aleksandrów Łódzki 2-0 Olimpia Zambrów
Łukasz Marciniak 60, Bartosz Mroczek 84

Pelikan Łowicz 4-1 Victoria Sulejówek

ŁKS 1926 Łomża 0-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Kamil Szymczak 16

Tur Bielsk Podlaski 0-4 Warta Sieradz
Łukasz Mitek 13, 65 (k), Jarosław Szyc 33, Marcin Kobierski 74

III LIGA
1. Sokół Aleksandrów Łódzki 10 25 18-5
2. Widzew Łódź 10 23 20-6
3. Lechia Tomaszów Mazowiecki 10 23 18-10
4. Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto 10 19 18-17
5. Ursus Warszawa 10 18 12-12
6. Kaczkan Huragan Morąg 10 17 15-11
7. Legia II Warszawa 10 16 23-12
8. Polonia Warszawa 10 16 16-8
9. Victoria Sulejówek 10 16 21-18
10. Pelikan Łowicz 10 15 25-17
11. Sokół Ostróda 10 14 15-16
12. MKS Ełk 10 12 10-12
13. Olimpia Zambrów 10 12 10-16
14. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 10 10 16-20
15. ŁKS Łomża 10 10 8-15
16. Warta Sieradz 10 8 14-18
17. Tur Bielsk Podlaski 10 3 4-35
18. Rolimpex GKS LZS Wikielec 10 1 8-23

IV LIGA
* 9. kolejka

Pisa Barczewo 2-1 Granica Kętrzyn
Amex Bączek Unia Susz 2-0 Rominta Gołdap
Motor Lubawa 0-0 Mrągowia Mrągowo
Błękitni Pasym 1-3 Tęcza Miłomłyn
Mamry Giżycko 3-0 Błękitni Orneta
Tęcza Biskupiec 1-1 Znicz Biała Piska
Concordia Elbląg 3-2 MKS Korsze
Zatoka Braniewo 2-0 Orlęta Reszel

IV liga
1. Znicz Biała Piska 8 20 17-3
2. Rominta Gołdap 8 19 17-4
3. Amex Bączek Unia Susz 9 18 16-10
4. Tęcza Biskupiec 9 17 27-11
5. Mrągowia Mrągowo 9 17 8-4
6. Pisa Barczewo 9 16 14-10
7. Błękitni Pasym 9 15 16-22
8. Concordia Elbląg 9 14 12-11
9. Motor Lubawa 9 13 12-11
10. Mamry Giżycko 9 12 17-10
11. Tęcza Miłomłyn 9 10 8-14
12. Granica Kętrzyn 9 7 11-18
13. MKS Korsze 9 7 12-22
14. Zatoka Braniewo 9 5 7-21
15. Orlęta Reszel 9 5 9-15
16. Błękitni Orneta 9 4 4-21

KLASA OKRĘGOWA

GRUPA 1
* 9. kolejka

Omulew Wielbark 1-0 Czarni Olecko
Cresovia Górowo Iławeckie 1-3 LKS Różnowo
Wilczek Wilkowo 0-2 Śniardwy Orzysz
Granica Bezledy 3-2 Vęgoria Węgorzewo
Warmia Olsztyn 3-1 Żagiel Piecki
Mazur Pisz 1-1 Jurand Barciany
Victoria Bartoszyce 4-1 DKS Dobre Miasto
Łyna Sępopol 3-1 SKS Szczytno

Grupa 1
1. LKS Różnowo 9 20 34-13
2. Czarni Olecko 8 19 17-3
3. Mazur Pisz 9 17 19-14
4. SKS Szczytno 9 16 19-16
5. Cresovia Górowo Iławeckie 9 16 20-14
6. Vęgoria Węgorzewo 9 15 18-19
7. Omulew Wielbark 9 14 11-9
8. Żagiel Piecki 9 12 15-21
9. Łyna Sępopol 8 11 17-19
10. Warmia Olsztyn 9 11 23-18
11. Śniardwy Orzysz 9 11 12-14
12. Victoria Bartoszyce 9 10 20-20
13. Wilczek Wilkowo 9 9 11-22
14. Jurand Barciany 9 8 13-28
15. DKS Dobre Miasto 9 6 8-17
16. Granica Bezledy 9 6 14-24

GRUPA 2
* 9. kolejka

Orzeł Janowiec Kościelny 2-2 Polonia Iłowo
Jeziorak Iława 1-0 Polonia Pasłęk
Czarni Rudzienice 3-4 Dąb Kadyny
Osa Ząbrowo 2-0 Kaczkan Huragan II Morąg
Fortuna Gągławki 1-4 Płomień Turznica
Olimpia Olsztynek 2-1 Kormoran Zwierzewo
Delfin Rybno 9-1 Ewingi Zalewo
Czajkowski Radomniak Radomno 5-0 GKS Stawiguda

Grupa 2
1. Jeziorak Iława 9 25 29-5
2. Olimpia Olsztynek 9 20 28-14
3. Płomień Turznica 9 16 26-24
4. Kaczkan Huragan II Morąg 9 15 22-14
5. Polonia Pasłęk 9 15 20-23
6. Delfin Rybno 9 15 42-13
7. Orzeł Janowiec Kościelny 9 14 18-16
8. Osa Ząbrowo 9 14 14-23
9. Kormoran Zwierzewo 9 13 18-19
10. Dąb Kadyny 9 13 25-20
11. GKS Stawiguda 9 10 14-25
12. Czajkowski Radomniak Radomno 9 9 21-36
13. Ewingi Zalewo 9 8 12-30
14. Czarni Rudzienice 9 8 16-23
15. Polonia Iłowo 9 8 17-21
16. Fortuna Gągławki 9 3 12-28


SIATKÓWKA

PLUSLIGA
* 1. kolejka

Indykpol AZS Olsztyn — Espadon Szczecin 3:1 (22, 18, -20, 20)
Łuczniczka Bydgoszcz — ONICO Warszawa 0:3 (-22, -18, -18)
Cuprum Lubin — MKS Będzin 3:0 (19, 25, 12)
Asseco Resovia Rzeszów — Dafi Społem Kielce 3:0 (20, 16, 22)
Cerrad Czarni Radom — GKS Katowice 1:3 (-15, -16, 19, -23)

I LIGA MĘŻCZYZN
* 1. kolejka

AZS Częstochowa - SMS PZPS Spała 3:1 25:17, 20:25, 25:20, 25:22
Ślepsk Suwałki - Olimpia Sulęcin 3:1 25:20, 22:25, 25:20, 25:17
KPS Siedlce - Lechia Tomaszów Maz. 3:0 25:18, 25:21, 25:17
Stal Nysa - Norwid Częstochowa 1:3 24:26, 25:21, 23:25, 22:25
TSV Sanok - Krispol Września 0:3 20:25, 18:25, 23:25
Aqua Zdrój Wałbrzych - AZS AGH Kraków 3:2 28:30, 20:25, 25:23, 25:21, 15:10

II LIGA MĘŻCZYZN
Grupa 2
* 1. kolejka

AZS UWM Olsztyn - Centrum Augustów 3:2 (-18, 23, -26, 21, 12)
Huragan Wołomin - Net Ostrołęka 2:3 26:28, 25:20, 28:26, 19:25, 11:15
BAS Białystok - Czołg AZS UW Warszawa 3:0 25:21, 25:18, 25:18
Legia Warszawa - Lesan Halinów 3:1 25:15, 22:25, 25:20, 25:21

KOSZYKÓWKA

II LIGA MĘŻCZYZN
Grupa A
* 2. kolejka

Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 90 : 63 Stomil Olsztyn
Sklep Polski MKK Gniezno 94 : 73 Trefl II Sopot
Politechnika Gdańska 74 : 70 MKS Sokół Międzychód
Domino Inowrocław 69 : 83 SMS PZKosz Władysławowo
Biofarm Basket Suchy Las 63 : 66 AZS UMK PBDI Toruń
Decka Pelplin 85 : 55 BC Obra Kościan

1. Decka Pelplin 4 174 - 141
2. SMS PZKosz Władysławowo 4 165 - 133
3. Politechnika Gdańska 4 161 - 147
4. Domino Inowrocław 3 163 - 137
5. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 3 158-136
6. Trefl II Sopot 3 149 - 145
7. Sklep Polski MKK Gniezno 3 158 - 155
8. Sokół Międzychód 3 143 - 142
9. AZS UMK PBDI Toruń 3 152 - 152
10. Asseco II Gdynia* 2 88 - 67
11. Biofarm Basket Suchy Las 2 130 - 154
12. Obra Kościan 2 132 - 172
13. Stomil Olsztyn 2 117 - 184
14. Gryf Goleniów* 1 51 - 76

I LIGA KOBIET
GRUPA A
* 1. kolejka

MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 81 : 76 KKS Olsztyn
Politechnika Gdańska 49 : 72 AZS Uniwersytet Gdański
SMS PZKosz Łomianki 61 : 62 AZS Uniwersytet Warszawski
Panattoni Europe Lider Pruszków 106 : 45 KS Basket 25 II Bydgoszcz
SMS PZKosz II Łomianki 45 : 63 Mon-Pol Płock

PIŁKA RĘCZNA

SUPERLIGA MĘŻCZYZN
* 5. kolejka

KPR Legionowo-Wybrzeże Gdańsk 26 : 31
MKS Kalisz-Meble Wójcik Elbląg 25 : 21
Spójnia Gdynia-Pogoń Szczecin 24 : 18
Górnik Zabrze-Gwardia Opole 36 : 23

Azoty-Puławy-Wisła Płock 26 : 30 (24 : 24)
Vive Kielce-Piotrkowianin Piotrków Tryb. 40 : 24

I LIGA MĘŻCZYZN
Grupa A
* 4. kolejka

Warmia Energa Olsztyn - Orlen Wisła II Płock 29:18 (16:8)
AZS UW Warszawa 29 : 24 ( 17 : 10 ) GKS Żukowo
Nielba Wągrowiec 28 : 29 ( 13 : 13 ) Real-Astromal Leszno
POMEZANIA Malbork 25 : 25 < 2 : 4 > ( 11 : 13 ) AZS Uniwersytet Zielonogórski
Grunwald Poznań 30 : 23 ( 14 : 11 ) Gwardia Koszalin
Mazur Sierpc 25 : 22 ( 14 : 12 ) SMS ZPRP Gdańsk
KS Stal Gorzów 25 : 18 ( 13 : 9 ) Sokół PORCELANA LUBIANA Kościerzyna

MKS Grudziądz pauzuje


1. Stal Gorzów 9 109-87
2. Grunwald Poznań* 9 84-65
3. AZS UW Warszawa 9 115-110
4. Real-Astromal Leszno 7 112-111
5. AZS Uniw. Ziel. 7 107-106
6. Sokół Kościerzyna 6 100-91
7. SMS ZPRP Gdańsk 6 93-95
8. Mazur Sierpc* 6 69-78
9. Nielba Wągrowiec 5 117-114
10. Gwardia Koszalin 5 101-111
11. Orlen Wisła II Płock 4 97-113
12. Warmia Energa Olsztyn* 3 71-65
13. GKS Żukowo 3 102-113
14. MKS Grudziądz* 3 81-93
15. POMEZANIA Malbork 2 97-101
* Mecz mniej

II LIGA MĘŻCZYZN
* 2. kolejka

KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS ZPRP II Gdańsk 18:30 (9:13)
Borowiak Czersk - Jeziorak Iława 18:23 / 7 - 11 /
MOSiR Kętrzyn - Tytani Wejherowo 17:31 / 7 - 16 /
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

zobacz informacje z ostatnich 24h

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB