Niedziela, 22 października 2017. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Sukces młodzików z Bartoszyc

2017-09-27 18:01:04 (ost. akt: 2017-09-27 18:34:13)

Autor zdjęcia: Szczypiorniak

W turnieju Olsztyn Handball Cup 2017 w trzech grupach wiekowych (juniorzy młodsi, młodzicy i chłopcy) rywalizowały aż 42 drużyny. Wśród młodzików triumfował MDK Bartoszyce!

Turniej rozegrano w trzech obiektach (Urania, V LO i ZSO). Z reprezentantów Warmii i Mazur najlepiej wypadli młodzicy z Bartoszyc, którzy w finale po dramatycznym boju ograli Iskrę Bydgoszcz. Poza tym piąte miejsce zajęła drużyna olsztyńskiej Szkoły Podstawowowej nr 2.
Natomiast wśród juniorów blisko podium był Szczypiorniak, którzy jednak mecz o brąz przegrał z MKS Kwidzyn (piąte miejsce zajęła SP 2 Olsztyn).


Wyniki


Juniorzy młodsi, grupa A: Szczypiorniak Olsztyn - MKS Sambor Tczew 17:6, SKF Wisła Płock - Azoty Puławy S.A. 13:13, Szczypiorniak Olsztyn - Azoty Puławy S.A. 14:10, MKS Sambor Tczew - SKF Wisła Płock 15:23, Szczypiorniak Olsztyn - SKF Wisła Płock 02 13:13, Azoty Puławy SA - MKS Sambor Tczew 13:12; grupa B: SP 2 II Olsztyn - MTS Kwidzyn 10:23, Wybrzeże Gdańsk - Agrykola Warszawa 11:16, SP 2 Olsztyn II 02 - Agrykola Warszawa 9:19, MTS Kwidzyn - Wybrzeże Gdańsk 17:11, SP 2 II Olsztyn - Wybrzeże Gdańsk 2:15, Agrykola Warszawa - MTS Kwidzyn 14:14; grupa C: SP 2 Olsztyn - Wybrzeże Gdańsk 16:17, Skrwa Gostynin - Azoty Puławy SA 6:28, SP 2 Olsztyn - Azoty Puławy SA 18:14, Wybrzeże Gdańsk - Skrwa Gostynin 24:10, SP 2 Olsztyn - Skrwa Gostynin 31:7, Azoty Puławy S.A. - Wybrzeże Gdańsk 5:15; grupa D: Wybrzeże Gdańsk - SKF Wisła Płock 11:14, UKS Mazur Sierpc - MKS Brodnica 11:16, SPR Wybrzeże Gdańsk - MKS Brodnica 11:15, SKF Wisła Płock - UKS Mazur Sierpc 15:9, Wybrzeże Gdańsk - UKS Mazur Sierpc 13:11, MKS Brodnica - SKF Wisła Płock 14:21

Grupa A
1. Szczypiorniak Olsztyn 5 44:29
2. SKF Wisła Płock 4 49:41
3. Azoty Puławy SA 3 36:39
4. MKS Sambor Tczew 3 0 33:53

Grupa B
1. MTS Kwidzyn 5 54:35
2. Agrykola Warszawa 5 49:34
3. Wybrzeże Gdańsk 2 37:35
4. SP 2 II Olsztyn 0 21:57

Grupa C
1. Wybrzeże Gdańsk 6 56:31
2. SP 2 Olsztyn 4 65:38
3. Azoty Puławy S.A 2 47:39
4. Skrwa Gostynin 0 23:93

Grupa D
1. SKF Wisła Płock 6 50:34
2. MKS Brodnica 4 45:43
3. Wybrzeże Gdańsk 2 35:40
4. UKS Mazur Sierpc 0 31:44

Strefa 13-16: MKS Sambor Tczew - Skrwa Gostynin 19:24, SP 2 II Olsztyn - UKS Mazur Sierpc 11:14; Strefa 9-12: Azoty Puławy S.A. 02 - Azoty Puławy S.A. 01 9:22, Wybrzeże Gdańsk 01 - Wybrzeże Gdańsk 02 10:17; Strefa 5-8: SKF Wisła Płock - SP 2 Olsztyn 18:19, Agrykola Warszawa - MKS Brodnica 14:9; Strefa 1-4: Szczypiorniak Olsztyn - Wybrzeże Gdańsk 12:13, MTS Kwidzyn - SKF Wisła Płock 13:15. O 15. miejsce: Skrwa Gostynin - SP 2 II Olsztyn - 13:17; o 13. miejsce: MKS Sambor Tczew - UKS Mazur Sierpc 14:17; o 11. miejsce: Azoty Puławy S.A. 02 - Wybrzeże Gdańsk 01 9:10; o 9. miejsce: Azoty Puławy S.A. 01 - Wybrzeże Gdańsk 02 14:17; o 7. miejsce: SKF Wisła Płock 02 - MKS Brodnica 9:13; o 5. miejsce: SP 2 Olsztyn 02 - I - Agrykola Warszawa 20:10; o 3. miejsce: Szczypiorniak Olsztyn - MTS Kwidzyn 14:16; finał: Wybrzeże Gdańsk - SKF Wisła Płock 01 12:17.

KRÓL STRZELCÓW: Igor Graczyk – Szkoła Podstawowa nr 2 Olsztyn
NAJWSZECHSTRONNIEJSZY ZAWODNIK: Dawid Lemanowicz – SKF Wisła Płock 01
NAJLEPSZY BRAMKARZ: Wojciech Bukandt – Wybrzeże Gdańsk

Młodzicy, grupa A: UKS Mazur Sierpc 03 - Czarni Olecko 20:5, MDK Bartoszyce - Agrykola Warszawa 04 17:7, UKS Mazur Sierpc 03 - Agrykola Warszawa 04 15:15, Czarni Olecko - Agrykola Warszawa 04 8:23, UKS Mazur Sierpc 03 - MDK Bartoszyce 14:15, MDK Bartoszyce - Czarni Olecko 17:5; Grupa B: Agrykola Warszawa 03 - Gimnazjum nr 3 Gdańsk 13:16, SP 2 Olsztyn 04 - Omega Mrągowo 03 6:23, Agrykola Warszawa 03 - Omega Mrągowo 03 20:10, Gimnazjum nr 3 Gdańsk - SP 2 Olsztyn 04 15:3, Agrykola Warszawa 03 - SP 2 Olsztyn 04 23:4, Omega Mrągowo 03 - Gimnazjum nr 3 Gdańsk 9:15; [b]grupa C: MKS Brodnica - SP 2 Olsztyn 03 19:19, SPR Chrobry Głogów - UKS Mazur Sierpc 04 28:7, MKS Brodnica - UKS Mazur Sierpc 04 19:13, SP 2 Olsztyn 03 - SPR Chrobry Głogów 12:20, MKS Brodnica - SPR Chrobry Głogów 12:21, UKS Mazur Sierpc 04 - SP 2 Olsztyn 03 10:11; grupa D: UKS Iskra Bydgoszcz - MKS Sambor Tczew 17:4, MKS MOSiR Kętrzyn - Omega Mrągowo 04 17:6, UKS Iskra Bydgoszcz - Omega Mrągowo 04 21:4, MKS Sambor Tczew - MKS MOSiR Kętrzyn 17:10, UKS Iskra Bydgoszcz - MKS MOSiR Kętrzyn 23:6, Omega Mrągowo 04 - MKS Sambor Tczew 6:15

Grupa A
1. MDK Bartoszyce 6 49:26
2. UKS Mazur Sierpc 03 3 49:35
3. Agrykola Warszawa 04 3 45:40
4. Czarni Olecko 0 18:60

Grupa B
1. Gimnazjum nr 3 Gdańsk 6 46:25
2. Agrykola Warszawa 03 4 66:30
3. Omega Mrągowo 2 45:38
4. SP 2 Olsztyn 04 0 13:61


Grupa C
1. SPR Chrobry Głogów 6 69:31
2. MKS Brodnica 3 50:53
3. SP 2 Olsztyn 03 3 42:49
4. UKS Mazur Sierpc 04 0 30:58

Grupa D
1. UKS Iskra Bydgoszcz 6 61:14
2. MKS Sambor Tczew 4 36:33
3. MKS MOSiR Kętrzyn 2 33:46
4. Omega Mrągowo 04 0 16:53


Strefa 13-16: Czarni Olecko - UKS Mazur Sierpc 04 13:13, SP 2 Olsztyn 04 - Omega Mrągowo 04 11:7; Strefa 9-12: Agrykola Warszawa 04 - MKS Brodnica 17:16, Omega Mrągowo 03 - MKS MOSiR Kętrzyn 19:10; Strefa 5/8: UKS Mazur Sierpc 03 - SP 2 Olsztyn 03 6:12, Agrykola Warszawa 03 - MKS Sambor Tczew 19:8; Strefa 1-4: MDK Bartoszyce - SPR Chrobry Głogów 14:13, Gimnazjum nr 3 Gdańsk - UKS Iskra Bydgoszcz 11:13; o 15. miejsce: UKS Mazur Sierpc 04 - Omega Mrągowo 04 13:9; o 13. miejsce: Czarni Olecko - SP 2 Olsztyn 04 7:13; o 11. miejsce: MKS Brodnica - MKS MOSiR Kętrzyn 26:17; o 9. miejsce: Agrykola Warszawa 04 - Omega Mrągowo 03 13:14; o 7. miejsce: UKS Mazur Sierpc 03 - MKS Sambor Tczew 18:9; o 5. miejsce: SP 2 Olsztyn 03 - Agrykola Warszawa 03 18:17; o 3. miejsce: SPR Chrobry Głogów - Gimnazjum nr 3 Gdańsk 11:9; finał: MDK Bartoszyce - UKS Iskra Bydgoszcz 12:11.

KRÓL STRZELCÓW: Jakub Gerka – MKS Brodnica
NAJWSZECHSTRONNIEJSZY ZAWODNIK: Szymon Makowiecki – Iskra Bydgoszcz
NAJLEPSZY BRAMKARZ: Wiktor Kwiatkowski – MDK Bartoszyce
Polub nas na Facebooku:
zobacz informacje z ostatnich 24h

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB