Niedziela, 22 października 2017. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

PIŁKA NOŻNA: Od klasy okręgowej do klasy B [KOMPLET WYNIKÓW]

2017-09-25 02:20:11 (ost. akt: 2017-09-25 02:25:06)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Poniżej prezentujemy wyniki ostatniej kolejki (z 23-24 września) oraz tabele od klasy okręgowej do B-klasy, a także wyniki i tabele pierwszych lig juniorów, młodzików oraz trampkarzy.

KLASA OKRĘGOWA (8. kolejka)

GRUPA 1

• SKS Szczytno - Wilczek Wilkowo 3:0
• Śniardwy Orzysz - Victoria Bartoszyce 1:1
• DKS Dobre Miasto - Mazur Pisz 1:1
• Jurand Barciany - Warmia Olsztyn 1:8
• Żagiel Piecki - Cresovia Górowo Iławeckie 2:3
• Vęgoria Węgorzewo - Omulew Wielbark 2:1
• Granica Bezledy - LKS Różnowo 0:3

• Mecz Czarni Olecko - Łyna Sępopol został przełożony na 4 października. pes

PO 8 KOLEJKACH
1. Czarni 19 17:2
2. Różnowo 17 31:12
3. Mazur 16 18:13
4. SKS 16 18:13
5. Cresovia 16 19:11
6. Vęgoria 15 16:16
7. Żagiel 12 14:18
8. Omulew 11 10:9
9. Wilczek 9 11:20
10. Warmia 8 20:17
11. Łyna 8 14:18
12. Śniardwy 8 10:14
13. Victoria 7 16:19
14. Jurand 7 12:27
15. DKS 6 7:13
16. Granica 3 11:22

GRUPA 2
• Polonia Pasłęk — Czajkowski Radomniak Radomno 3:2 (0:1)
• GKS Stawiguda — Delfin Rybno 1:0 (1:0)
• Ewingi Zalewo — Olimpia Olsztynek 1:3 (1:0)
• Kormoran Zwierzewo — Fortuna Gągławki 3:2 (0:0)
• Płomień Turznica — Orzeł Janowiec Kościelny 1:2 (1:1)
• Polonia Iłowo — Osa Ząbrowo 0:2 (0:1)
• Kaczkan Huragan II Morąg — Czarni Rudzienice 3:0 (2:0)
• Dąb Kadyny — Jeziorak Iława 1:5 (0:2)

PO 8 KOLEJKACH
1. Jeziorak 22 28:5
2. Olimpia 17 26:13
3. Kaczkan II 15 22:12
4. Polonia P. 15 20:22
5. Orzeł 13 14:14
6. Kormoran 13 17:17
7. Płomień 13 22:23
8. Delfin 12 33:12
9. Osa 11 12:23
10. Dąb 10 21:17
11. GKS 10 14:20
12. Czarni 8 13:19
13. Ewingi 8 11:19
14. Polonia I. 7 15:19
15. Radomno 6 16:36
16. Fortuna 3 11:24

KLASA A (6. kolejka)

GRUPA 1

2017-09-23 16:00 GLKS Salęt Boże 2 : 2 UKS Start Kruklanki
2017-09-23 16:00 GKS LZS Start Kozłowo 0 : 6 LKS Mazur Wydminy
2017-09-23 16:00 MKS Ruciane-Nida 1 : 1 KS Pojezierze Prostki
2017-09-23 16:30 LKS Reduta Bisztynek 1 : 3 KS LZS Fala Warpuny
2017-09-24 14:00 SKFIR Kowalak Kowale Oleckie 3 : 3 MKS Kłobuk Mikołajki
2017-09-24 14:00 LKS Pogoń Banie Mazurskie 3 : 1 GKS Dźwierzuty

GRUPA 1
M P Z R P B
1. LKS Mazur Wydminy 6 15 5 0 1 23:6
2. MKS Ruciane-Nida 6 14 4 2 0 16:6
3. KS Pojezierze Prostki 6 13 4 1 1 19:6
4. GLKS Salęt Boże 6 11 3 2 1 12:8
5. MKS Kłobuk Mikołajki 6 10 3 1 2 16:10
6. KS LZS Fala Warpuny 6 9 3 0 3 11:13
7. SKFIR Kowalak Kowale Oleckie 6 8 2 2 2 8:9
8. GKS Dźwierzuty 6 5 1 2 3 9:11
9. LKS Reduta Bisztynek 6 5 1 2 3 11:16
10. UKS Start Kruklanki 6 4 1 1 4 12:20
11. LKS Pogoń Banie Mazurskie 6 4 1 1 4 7:18
12. GKS LZS Start Kozłowo 6 3 1 0 5 5:26

GRUPA 2
2017-09-23 16:00 UKS Orzeł Ulnowo 4 : 3 SISIPZ Victoria Rychliki
2017-09-23 16:00 KS Piast Wilczęta 5 : 2 KS Wałsza Pieniężno
2017-09-23 16:00 KS Barkas Tolkmicko 0 : 1 KS Polonia Markusy
2017-09-24 14:00 GKS Czarni Małdyty 5 : 6 MKS Zatoka II Braniewo
2017-09-24 14:00 KS Syrena Spomlek Młynary 2 : 0 KS Jastrząb Ględy

GRUPA 2
1. KS Syrena Spomlek Młynary 6 13 4 1 1 20:11
2. LKS Tyrowo 5 10 3 1 1 16:8
3. KS Polonia Markusy 5 10 3 1 1 12:11
4. MKS Zatoka II Braniewo 4 9 3 0 1 16:11
5. KS Piast Wilczęta 5 9 3 0 2 17:15
6. GKS Czarni Małdyty 6 8 2 2 2 12:13
7. UKS Orzeł Ulnowo 5 7 2 1 2 18:16
8. KS Jastrząb Ględy 6 7 2 1 3 5:10
9. KS Barkas Tolkmicko 5 4 1 1 3 8:11
10. KS Wałsza Pieniężno 5 3 1 0 4 9:20
11. SISIPZ Victoria Rychliki 4 0 0 0 4 6:13

GRUPA 3
KS Tempo Ramsowo Wipsowo 4 : 3 KS Leśnik Nowe Ramuki
2017-09-23 16:00 KS Zryw Jedwabno 0 : 4 MKS Polonia Lidzbark Warmiński
2017-09-23 16:00 MKS Jeziorany 0 : 1 GLKS Jonkowo
2017-09-23 17:00 SKF FC Dajtki Olsztyn 1 : 4 GKS Błękitni Korona
2017-09-24 14:00 GLKS Warmiak Łukta 1 : 3 KS Burza SRWSIO Słupy
2017-09-24 15:00 GKS Gietrzwałd-Unieszewo 2 : 3 KS Wojciechy

GRUPA 3
M P Z R P B
1. GKS Błękitni Korona 6 16 5 1 0 21:7
2. MKS Polonia Lidzbark Warmiński 5 13 4 1 0 25:2
3. GLKS Jonkowo 6 12 4 0 2 21:12
4. MKS Jeziorany 5 10 3 1 1 16:5
5. KS Wojciechy 6 10 3 1 2 11:13
6. SKF FC Dajtki Olsztyn 6 10 3 1 2 20:14
7. KS Burza SRWSIO Słupy 6 9 3 0 3 13:16
8. KS Zryw Jedwabno 6 8 2 2 2 11:14
9. KS Tempo Ramsowo Wipsowo 5 6 2 0 3 11:14
10. KS Leśnik Nowe Ramuki 5 4 1 1 3 12:12
11. GKS Gietrzwałd-Unieszewo 6 0 0 0 6 5:29
12. GLKS Warmiak Łukta 6 0 0 0 6 5:33

GRUPA 4
2017-09-23 16:00 KS Gmina Kozłowo 3 : 2 KS Zamek Kurzętnik
2017-09-23 16:00 MKS Start Nidzica 4 : 0 KS Mroczno
2017-09-23 16:30 GKS Ossa Biskupiec 4 : 1 LZS Lider Złotowo
2017-09-23 16:30 LZS Mszanowo 3 : 1 KS Iskra Narzym
2017-09-23 16:30 KS Wicher Gwiździny 3 : 1 GKS Grunwald Gierzwałd
2017-09-24 14:00 LZS Avista Łążyn 3 : 2 LKS Wel Lidzbark Welski

GRUPA 4
M P Z R P B
1. LKS Wel Lidzbark Welski 6 13 4 1 1 16:6
2. LZS Mszanowo 6 11 3 2 1 15:12
3. KS Gmina Kozłowo 6 11 3 2 1 10:9
4. GKS Ossa Biskupiec 6 10 3 1 2 15:17
5. MKS Start Nidzica 6 10 3 1 2 19:10
6. KS Wicher Gwiździny 6 9 3 0 3 14:17
7. LZS Avista Łążyn 6 9 3 0 3 14:14
8. KS Mroczno 6 8 2 2 2 11:11
9. GKS Grunwald Gierzwałd 6 6 2 0 4 12:16
10. LZS Lider Złotowo 6 6 2 0 4 5:15
11. KS Iskra Narzym 6 5 1 2 3 19:19
12. KS Zamek Kurzętnik 6 4 1 1 4 10:14

KLASA B (6. kolejka)

GRUPA 1
2017-09-23 16:00 UKS Tytan Łankiejmy 4 : 3 BKS Warmianka Bęsia
2017-09-23 16:00 LZS Orzeł Czerwonka 1 : 2 BKS Tęcza II Biskupiec
2017-09-24 14:00 LKS Orkan Sątopy 6 : 2 GZLZS Fortuna Wygryny
2017-09-24 14:00 KS Olimpia Miłki 6 : 2 SAS Szansa Reszel

GRUPA 1
M P Z R P B
1. BKS Tęcza II Biskupiec 6 15 5 0 1 23:8
2. LZS Orzeł Czerwonka 6 15 5 0 1 23:6
3. KS Olimpia Miłki 6 9 3 0 3 15:13
4. BKS Warmianka Bęsia 6 8 2 2 2 17:21
5. UKS Tytan Łankiejmy 6 7 2 1 3 12:23
6. LKS Orkan Sątopy 6 7 2 1 3 17:16
7. GZLZS Fortuna Wygryny 6 4 1 1 4 9:21
8. SAS Szansa Reszel 6 3 0 3 3 11:19

GRUPA 2
Kolejka 6
2017-09-23 16:00 TPS Boguchwały 2 : 2 KS Zalew Frombork
2017-09-24 14:00 GLKS Pomowiec Gronowo Elbląskie 11 : 0 KS Pogrom Aniołowo
2017-09-24 14:00 KS Grom Zwierzno 1 : 5 KS Zagłada Lisów
2017-09-24 14:00 LKS Sparta Kwietniewo 3 : 2 LKS Agat Jegłownik
2017-09-24 14:00 LKS Granica Zagaje 7 : 1 LKS Fabryka Żabi Róg

GRUPA 2
M P Z R P B
1. GLKS Pomowiec Gronowo Elbląskie 6 18 6 0 0 32:6
2. LKS Sparta Kwietniewo 6 13 4 1 1 21:8
3. KS Zagłada Lisów 6 13 4 1 1 24:14
4. LKS Agat Jegłownik 6 12 4 0 2 26:13
5. TPS Boguchwały 6 7 2 1 3 17:15
6. LKS Granica Zagaje 6 7 2 1 3 14:15
7. KS Zalew Frombork 5 5 1 2 2 14:9
8. KS Grom Zwierzno 6 5 1 2 3 10:30
9. KS Pogrom Aniołowo 5 3 1 0 4 11:26
10. LKS Fabryka Żabi Róg 6 0 0 0 6 7:40

GRUPA 3
2017-09-23 16:00 BUKS Barczewo 0 : 11 WKS Wałpusza 07 Jesionowiec
2017-09-24 14:00 GKS Szczytno 2 : 1 SKF FC Dajtki II Olsztyn
2017-09-24 16:00 KP Purda 1 : 1 KS Łęgajny

GRUPA 3
M P Z R P B
1. GKS Szczytno 5 15 5 0 0 19:4
2. WKS Wałpusza 07 Jesionowiec 5 11 3 2 0 21:7
3. KP Purda 5 8 2 2 1 10:5
4. KS 2010 Wrzesina 4 6 2 0 2 16:11
5. KS Łęgajny 4 5 1 2 1 5:5
6. SKF FC Dajtki II Olsztyn 6 3 1 0 5 9:20
7. BUKS Barczewo 5 0 0 0 5 1:29

GRUPA 4
MLKS Olimpia Kisielice 0 : 1 LZS Jordan Kazanice
2017-09-24 14:00 GKS Iskra Smykówko 2 : 1 KS Wel Bratian
2017-09-24 14:00 UKS Żak Jamielnik 2 : 0 LZS Fijewo
2017-09-24 14:00 LZS Zamek Szymbark 0 : 9 LZS OHI Frednowy

GRUPA 4
M P Z R P B
1. LZS OHI Frednowy 6 15 5 0 1 39:8
2. GKS Iskra Smykówko 6 12 4 0 2 12:13
3. UKS Żak Jamielnik 5 12 4 0 1 11:7
4. LZS Jordan Kazanice 6 12 4 0 2 19:8
5. MLKS Olimpia Kisielice 5 9 3 0 2 11:8
6. LZS Fijewo 5 6 2 0 3 8:10
7. GKS Mewa Smykowo 5 4 1 1 3 7:16
8. LZS Zamek Szymbark 5 1 0 1 4 3:18
9. KS Wel Bratian 5 0 0 0 5 2:24

I LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW

Kolejka 7.
2017-09-23 11:00 MKS Start Nidzica 2 : 3 UKS Naki Olsztyn
2017-09-23 12:00 KS Wałsza Pieniężno 0 : 5 ZKS Olimpia Elbląg
2017-09-23 15:00 KS Finishparkiet Drwęca NML 7 : 2 ITS Jeziorak Iława
2017-09-24 16:00 MLKS Motor Lubawa 2 : 1 KKS Warmia Olsztyn

JUNIOR
M P Z R P B
1. KS Finishparkiet Drwęca NML 8 24 8 0 0 30:6
2. ZKS Olimpia Elbląg 7 15 5 0 2 19:10
3. UKS Naki Olsztyn 7 14 4 2 1 25:9
4. MLKS Motor Lubawa 7 12 4 0 3 16:19
5. KKS Warmia Olsztyn 7 10 3 1 3 14:7
6. ITS Jeziorak Iława 8 7 2 1 5 16:19
7. MKS Start Nidzica 7 3 1 0 6 7:14
8. KS Wałsza Pieniężno 7 0 0 0 7 4:47

I LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW MŁODSZYCH

Kolejka 7
2017-09-23 11:00 MKS Ełk 2 : 0 MMKS Concordia Elbląg
2017-09-23 12:00 KKS Warmia Olsztyn 5 : 1 Stomil II Olsztyn SA
2017-09-23 13:45 UKS Naki II Olsztyn 2 : 5 AP Ostróda
2017-09-23 15:00 ZKS Olimpia II Elbląg - : - SKS Szczytno
2017-09-24 13:30 MLKS Motor Lubawa 3 : 2 DKS Dobre Miasto
2017-09-24 14:00 ITS Jeziorak Iława 0 : 5 ZKS Olimpia Elbląg

JUNIOR MŁODSZY
M P Z R P B
1. ZKS Olimpia Elbląg 6 16 5 1 0 42:3
2. UKS Rona 03 Ełk 6 14 4 2 0 27:6
3. AP Ostróda 6 14 4 2 0 23:12
4. KKS Warmia Olsztyn 6 14 4 2 0 18:2
5. SKS Szczytno 6 10 3 1 2 7:21
6. ZKS Olimpia II Elbląg 5 9 3 0 2 10:9
7. ITS Jeziorak Iława 7 7 2 1 4 10:14
8. MKS Ełk 7 7 2 1 4 8:16
9. UKS Naki II Olsztyn 6 6 2 0 4 12:18
10. Stomil II Olsztyn SA 6 6 2 0 4 9:15
11. MLKS Motor Lubawa 6 5 1 2 3 6:14
12. MMKS Concordia Elbląg 5 3 1 0 4 10:15
13. DKS Dobre Miasto 6 0 0 0 6 3:40

I LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY

Kolejka 7
2017-09-23 13:00 UKS Rona 03 II Ełk 4 : 2 GKS LZS Wikielec
2017-09-23 13:00 MLKS Czarni Olecko 0 : 1 MMKS Concordia Elbląg
2017-09-23 13:00 ZKS Olimpia II Elbląg 1 : 2 GKS Mamry Giżycko
2017-09-23 14:00 MLKS Motor Lubawa 2 : 1 MKS Kaczkan Huragan Morąg
2017-09-23 14:30 KKS Warmia Olsztyn 9 : 0 BKS Tęcza Biskupiec
2017-09-23 15:30 UKS Naki Olsztyn 1 : 0 AP Ostróda
2017-09-24 12:00 ITS Jeziorak Iława 0 : 3 ZKS Olimpia Elbląg

TRAMPKARZ
M P Z R P B
1. ZKS Olimpia Elbląg 7 21 7 0 0 37:3
2. UKS Naki Olsztyn 7 21 7 0 0 19:3
3. AP Ostróda 7 18 6 0 1 43:8
4. GKS Mamry Giżycko 7 18 6 0 1 15:18
5. KKS Warmia Olsztyn 7 13 4 1 2 29:9
6. ITS Jeziorak Iława 7 9 3 0 4 23:19
7. UKS Rona 03 II Ełk 7 8 2 2 3 13:15
8. MMKS Concordia Elbląg 6 7 2 1 3 4:17
9. ZKS Olimpia II Elbląg 7 7 2 1 4 10:18
10. MLKS Czarni Olecko 7 7 2 1 4 11:18
11. MLKS Motor Lubawa 7 6 2 0 5 10:22
12. MKS Kaczkan Huragan Morąg 6 2 0 2 4 4:17
13. GKS LZS Wikielec 7 2 0 2 5 8:27
14. BKS Tęcza Biskupiec 7 0 0 0 7 8:40

I LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW

GRUPA 1


Kolejka 4
2017-09-22 17:00 CWKS Vęgoria Węgorzewo 2 : 2 MAP Mazuria Giżycko
2017-09-22 17:00 UKS Rona 03 II Ełk 3 : 1 UKS Rona 03 Ełk
2017-09-22 17:00 MAP Mazuria II Giżycko 2 : 0 MLKS Czarni Olecko

GRUPA 1
M P Z R P B
1. UKS Rona 03 II Ełk 4 10 3 1 0 14:10
2. UKS Rona 03 Ełk 4 9 3 0 1 41:8
3. MAP Mazuria II Giżycko 4 6 2 0 2 9:9
4. MAP Mazuria Giżycko 4 4 1 1 2 9:20
5. MLKS Czarni Olecko 4 3 1 0 3 5:14
6. CWKS Vęgoria Węgorzewo 4 2 0 2 2 9:26

GRUPA 2

Kolejka 4
2017-09-22 16:00 ZKS Olimpia II Elbląg 0 : 10 ZKS Olimpia Elbląg
2017-09-22 17:30 MMKS Concordia Elbląg 7 : 0 OKS Sokół Ostróda
2017-09-25 17:30 AP Ostróda - : - KS Polonia Pasłęk

GRUPA 2
M P Z R P B
1. ZKS Olimpia Elbląg 4 12 4 0 0 29:0
2. MMKS Concordia Elbląg 4 9 3 0 1 14:6
3. KS Polonia Pasłęk 3 6 2 0 1 8:8
4. AP Ostróda 3 3 1 0 2 4:4
5. OKS Sokół Ostróda 4 3 1 0 3 5:23
6. ZKS Olimpia II Elbląg 4 0 0 0 4 2:21

GRUPA 3

Kolejka 4
2017-09-22 17:00 GKS Szczytno 1 : 3 KKS Warmia Olsztyn
2017-09-22 17:00 UKS Frendo Dywity 2 : 8 MKS Mrągowia Mrągowo
2017-09-22 17:00 SKS Szczytno 0 : 3 MKS Polonia Lidzbark Warmiński

GRUPA 3
M P Z R P B
1. MKS Polonia Lidzbark Warmiński 4 10 3 1 0 9:2
2. MKS Mrągowia Mrągowo 4 8 2 2 0 12:4
3. UKS Frendo Dywity 4 6 2 0 2 15:11
4. KKS Warmia Olsztyn 3 4 1 1 1 4:5
5. SKS Szczytno 3 3 1 0 2 4:11
6. GKS Szczytno 4 0 0 0 4 2:13


GRUPA 4

Kolejka 4
2017-09-22 17:30 UKS Naki III Olsztyn 2 : 3 UKS Naki II Olsztyn
2017-09-22 17:30 KS Constract Lubawa 3 : 1 GKS LZS Wikielec
2017-09-26 16:00 MLKS Motor Lubawa - : - AS Stomil Olsztyn

GRUPA 4
M P Z R P B
1. KS Constract Lubawa 4 9 3 0 1 19:2
2. GKS LZS Wikielec 4 9 3 0 1 27:5
3. MLKS Motor Lubawa 3 6 2 0 1 8:8
4. UKS Naki II Olsztyn 4 6 2 0 2 7:20
5. UKS Naki III Olsztyn 4 3 1 0 3 5:17
6. AS Stomil Olsztyn 3 0 0 0 3 2:16

GRUPA 5

Kolejka 4
2017-09-23 09:00 SMP Żuri Olsztyn 0 : 2 AS Stomil II Olsztyn
2017-09-22 16:00 OSPPN Czereś Sport Olsztyn 1 : 0 DKS Wkra Działdowo
2017-09-22 16:00 UKS Jedynka Nidzica 1 : 3 UKS Naki Olsztyn

GRUPA 5
M P Z R P B
1. AS Stomil II Olsztyn 4 12 4 0 0 15:0
2. UKS Naki Olsztyn 4 9 3 0 1 13:6
3. SMP Żuri Olsztyn 4 7 2 1 1 8:3
4. UKS Jedynka Nidzica 4 4 1 1 2 6:11
5. OSPPN Czereś Sport Olsztyn 4 3 1 0 3 3:9
6. DKS Wkra Działdowo 4 0 0 0 4 1:17
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

zobacz informacje z ostatnich 24h

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Matt #2335830 | 46.46.*.* 25 wrz 2017 11:13

    Powiem tak, ze Cresovia lekkim ch...jest w pierwszej trojce :) Roznice bramkowe jedynie roznia te druzyny. Zacisnac zeby i zapieprzac. Bedzie dobrze. Dobrze mowilem wczesniej, ze trzeba sie trzymac srodka tabeli za wszelka cene. Teraz jest efekt taki, ze punkty tu nie graja roli a ilosc bramek.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-4) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)