Piłkarki Stomilu wygrywają i nadal liderują

2017-09-25 00:26:39(ost. akt: 2017-09-25 00:57:00)
Piłkarki Stomilu cieszą się z kolejnej wygranej

Stomil Olsztyn wciąż pozostaje liderem swojej grupy w II lidze. W czwartej kolejce drużyna odniosła czwarte zwycięstwo, pokonując na Dajtkach ekipę z Piaseczna.
Stomil Olsztyn — GOSiR Piaseczno 2:0 (1:0)
1:0
— Augustyniak (11), 2:0 — Rosiak (85)
STOMIL: Błocka — Pliszka, Tomczyk (70 Wilczewska), Waszczuk, Konopka, Olszewik (62 Zbrzeska), Rosiak, Duda (80 Cisz), Shahbazyan (62 Lenart), Zawistowska, Augustyniak

— W pierwszej połowie przeważaliśmy, ale nie wykorzystaliśmy kilku szans. Rywalki miały w składzie dwie zawodniczki z ekstraligowym doświadczeniem, wyprowadzały kontry, ale nic z nich nie wynikało. Pod koniec znowu przejęliśmy inicjatywę, czego efektem była druga bramka — powiedział Marek Maleszewski, trener Stomilu.
W nadchodzący weekend liga ma wolne, a w następnej kolejce Stomil zagra na wyjeździe z Loczkami Wyszków.
Inne wyniki 4. kolejki: Wilga Garwolin — Pogoń Zduńska Wola 1:2, UMKS Zgierz — Akademia Suwałki 7:1, Ząbkovia Ząbki — Loczki Wyszków 5:2, Piastovia Piastów — AZS UW Warszawa 3:0. Mecz Jantar Ostrołęka — KS Teresin przerwano w 15. min przy stanie 3:0 z powodu zdekompletowania ekipy gości.
Czołówka tabeli: 1. Stomil 12 pkt, 2. Piastovia 10, 3. Ząbkovia 9.

• W I lidze tym razem wolny termin miały Stomilanki Olsztyn, które w następnej kolejce zagrają u siebie z Lechią.
Wyniki 4. kolejki: SMS II Łódź — Sztorm Gdańsk 1:1, KKP Bydgoszcz — Medyk II Konin 2:0, KS Raszyn — MUKS Tomaszów Mazowiecki 3:1.