Czwartek, 19 października 2017. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Piłka nożna. Komplet wyników od IV ligi do B Klasy

2017-09-17 21:34:32 (ost. akt: 2017-09-17 22:06:17)

Autor zdjęcia: web.facebook.com/KKSGranica

Prezentujemy wyniki ostatniej kolejki oraz tabele od IV ligi do B klasy oraz wyniki i tabele juniorów, młodzików i trampkarzy. Kolejka rozegrana 16-17.09.2017

IV LIGA - Kolejka 7

GKS Pisa Barczewo 0 : 1 MKS Mrągowia Mrągowo
MLKS Motor Lubawa 3 : 0 MKS Błękitni Orneta
LKS Błękitni Pasym 1 : 2 MLKS Znicz Biała Piska
BKS Tęcza Biskupiec 4 : 3 RKS Orlęta Rema Reszel
AMEX-Bączek Unia Susz 5 : 0 LKS Tęcza Miłomłyn
MMKS Concordia Elbląg 3 : 1 MKS Zatoka Braniewo
MKS Rominta Gołdap 3 : 0 KKS Granica Kętrzyn
GKS Mamry Giżycko 1 : 2 MKS Korsze

M P Z R P B
1. MKS Rominta Gołdap 6 16 5 1 0 14:0
2. MLKS Znicz Biała Piska 6 16 5 1 0 15:2
3. AMEX-Bączek Unia Susz 7 15 5 0 2 13:8
4. MKS Mrągowia Mrągowo 7 13 3 4 0 6:3
5. BKS Tęcza Biskupiec 7 13 4 1 2 25:10
6. GKS Pisa Barczewo 7 13 4 1 2 10:6
7. LKS Błękitni Pasym 7 12 4 0 3 12:19
8. MLKS Motor Lubawa 7 11 3 2 2 11:10
9. MMKS Concordia Elbląg 7 11 3 2 2 9:8
10. GKS Mamry Giżycko 7 9 2 3 2 14:9
11. MKS Korsze 7 7 2 1 4 10:18
12. LKS Tęcza Miłomłyn 7 6 2 0 5 4:12
13. MKS Błękitni Orneta 7 4 1 1 5 4:15
14. KKS Granica Kętrzyn 7 4 1 1 5 6:16
15. RKS Orlęta Rema Reszel 7 2 0 2 5 8:13
16. MKS Zatoka Braniewo 7 2 0 2 5 5:17

KLASA OKRĘGOWA GRUPA 1 - Kolejka 7

2017-09-16 16:00 CWKS Vęgoria Węgorzewo 0 : 4 MLKS Czarni Olecko
2017-09-16 16:00 GKS Cresovia Górowo Iławeckie 5 : 2 GLKS Jurand Barciany
2017-09-16 16:30 GKS Granica Bezledy 2 : 3 KS Żagiel Piecki
2017-09-16 16:30 KS Mazur Pisz 1 : 0 KS Śniardwy Orzysz
2017-09-16 16:30 MBKS Victoria Bartoszyce 2 : 2 SKS Szczytno
2017-09-16 16:30 LUKS Wilczek Wilkowo 3 : 1 LKS Łyna Sępopol
2017-09-17 11:00 GZPN Omulew Wielbark 0 : 1 LKS Różnowo
2017-09-17 16:00 KKS Warmia Olsztyn 1 : 1 DKS Dobre Miasto


M P Z R P B
1. MLKS Czarni Olecko 7 19 6 1 0 17:2
2. KS Mazur Pisz 7 15 5 0 2 17:12
3. LKS Różnowo 7 14 4 2 1 28:12
4. SKS Szczytno 7 13 4 1 2 15:13
5. GKS Cresovia Górowo Iławeckie 7 13 4 1 2 16:9
6. CWKS Vęgoria Węgorzewo 7 12 4 0 3 14:15
7. KS Żagiel Piecki 7 12 4 0 3 12:15
8. GZPN Omulew Wielbark 7 11 3 2 2 9:7
9. LUKS Wilczek Wilkowo 7 9 3 0 4 11:17
10. LKS Łyna Sępopol 7 8 2 2 3 14:18
11. KS Śniardwy Orzysz 7 7 2 1 4 9:13
12. GLKS Jurand Barciany 7 7 2 1 4 11:19
13. MBKS Victoria Bartoszyce 7 6 1 3 3 15:18
14. KKS Warmia Olsztyn 7 5 1 2 4 12:16
15. DKS Dobre Miasto 7 5 1 2 4 6:12
16. GKS Granica Bezledy 7 3 1 0 6 11:19

KLASA OKRĘGOWA GRUPA 2 – Kolejka 7

LZS Czarni Rudzienice 2 : 1 GKS Polonia Iłowo
KS Fortuna Gągławki 1 : 2 KS Ewingi Zalewo
MKS Olimpia Olsztynek 4 : 1 GKS Stawiguda
KS Dąb Kadyny 2 : 3 KS Polonia Pasłęk
ITS Jeziorak Iława 4 : 2 MKS Kaczkan Huragan II Morąg
LZS Osa Ząbrowo 1 : 4 LKS Płomień Turznica
LKS Orzeł Janowiec Kościelny 4 : 2 GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo
GSZS Delfin Rybno 14 : 4 LZS Radomniak Radomno

M P Z R P B
1. ITS Jeziorak Iława 7 19 6 1 0 23:4
2. MKS Olimpia Olsztynek 7 14 4 2 1 23:12
3. LKS Płomień Turznica 7 13 4 1 2 21:21
4. MKS Kaczkan Huragan II Morąg 7 12 4 0 3 19:12
5. KS Polonia Pasłęk 7 12 4 0 3 17:20
6. GSZS Delfin Rybno 7 12 3 3 1 33:11
7. LKS Orzeł Janowiec Kościelny 7 10 3 1 3 12:13
8. GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo 7 10 3 1 3 14:15
9. KS Dąb Kadyny 7 10 3 1 3 20:12
10. KS Ewingi Zalewo 7 8 2 2 3 10:16
11. LZS Osa Ząbrowo 7 8 2 2 3 10:23
12. LZS Czarni Rudzienice 7 8 2 2 3 13:16
13. GKS Polonia Iłowo 7 7 2 1 4 15:17
14. GKS Stawiguda 7 7 2 1 4 13:20
15. LZS Radomniak Radomno 7 6 2 0 5 14:33
16. KS Fortuna Gągławki 7 3 1 0 6 9:21

A KLASA – GRUPA 1 - Kolejka 5

2017-09-16 16:00 MKS Ruciane-Nida 1 : 1 LKS Reduta Bisztynek
2017-09-16 16:00 GKS Dźwierzuty 1 : 1 SKFIR Kowalak Kowale Oleckie
2017-09-16 16:00 LKS Mazur Wydminy 1 : 2 GLKS Salęt Boże
2017-09-16 16:30 UKS Start Kruklanki 1 : 4 KS LZS Fala Warpuny
2017-09-17 14:00 MKS Kłobuk Mikołajki 5 : 0 GKS LZS Start Kozłowo
2017-09-17 15:00 KS Pojezierze Prostki 6 : 0 LKS Pogoń Banie Mazurskie

M P Z R P B
1. MKS Ruciane-Nida 5 13 4 1 0 15:5
2. KS Pojezierze Prostki 5 12 4 0 1 18:5
3. LKS Mazur Wydminy 5 12 4 0 1 17:6
4. GLKS Salęt Boże 5 10 3 1 1 10:6
5. MKS Kłobuk Mikołajki 5 9 3 0 2 13:7
6. SKFIR Kowalak Kowale Oleckie 5 7 2 1 2 5:6
7. KS LZS Fala Warpuny 5 6 2 0 3 8:12
8. GKS Dźwierzuty 5 5 1 2 2 8:8
9. LKS Reduta Bisztynek 5 5 1 2 2 10:13
10. UKS Start Kruklanki 5 3 1 0 4 10:18
11. GKS LZS Start Kozłowo 5 3 1 0 4 5:20
12. LKS Pogoń Banie Mazurskie 5 1 0 1 4 4:17

A KLASA – GRUPA 2 - Kolejka 5
2017-09-16 16:00 KS Barkas Tolkmicko 1 : 2 MKS Zatoka II Braniewo
2017-09-16 16:00 KS Wałsza Pieniężno 3 : 2 SISIPZ Victoria Rychliki
2017-09-16 16:30 KS Jastrząb Ględy 0 : 0 GKS Czarni Małdyty
2017-09-17 14:00 KS Syrena Spomlek Młynary 3 : 3 UKS Orzeł Ulnowo
2017-09-17 14:00 KS Polonia Markusy 2 : 2 LKS Tyrowo
Pauza Piast Wilczęta

M P Z R P B
1. LKS Tyrowo 5 10 3 1 1 16:8
2. KS Syrena Spomlek Młynary 5 10 3 1 1 18:11
3. MKS Zatoka II Braniewo 4 9 3 0 1 12:7
4. GKS Czarni Małdyty 5 8 2 2 1 7:7
5. KS Polonia Markusy 4 7 2 1 1 11:11
6. KS Jastrząb Ględy 5 7 2 1 2 5:8
7. KS Piast Wilczęta 4 6 2 0 2 12:13
8. KS Barkas Tolkmicko 5 4 1 1 3 9:12
9. UKS Orzeł Ulnowo 4 4 1 1 2 14:13
10. KS Wałsza Pieniężno 4 3 1 0 3 7:15
11. SISIPZ Victoria Rychliki 3 0 0 0 3 3:9

A KLASA – GRUPA 3 - Kolejka 5
KS Burza SRWSIO Słupy 3 : 2 GKS Gietrzwałd-Unieszewo
GLKS Jonkowo 4 : 7 SKF FC Dajtki Olsztyn
KS Wojciechy 3 : 2 KS Leśnik Nowe Ramuki
GKS Błękitni Korona 4 : 2 KS Zryw Jedwabno
MKS Polonia Lidzbark Warmiński 6 : 0 GLKS Warmiak Łukta
MKS Jeziorany - : - KS Tempo Ramsowo Wipsowo

M P Z R P B
1. GKS Błękitni Korona 5 13 4 1 0 17:6
2. MKS Jeziorany 4 10 3 1 0 16:4
3. MKS Polonia Lidzbark Warmiński 4 10 3 1 0 21:2
4. SKF FC Dajtki Olsztyn 5 10 3 1 1 19:10
5. GLKS Jonkowo 5 9 3 0 2 20:12
6. KS Zryw Jedwabno 5 8 2 2 1 11:10
7. KS Wojciechy 5 7 2 1 2 8:11
8. KS Burza SRWSIO Słupy 5 6 2 0 3 10:15
9. KS Leśnik Nowe Ramuki 4 4 1 1 2 9:8
10. KS Tempo Ramsowo Wipsowo 4 3 1 0 3 7:11
11. GKS Gietrzwałd-Unieszewo 5 0 0 0 5 3:26
12. GLKS Warmiak Łukta 5 0 0 0 5 4:30

A KLASA – GRUPA 4 - Kolejka 5
MKS Start Nidzica 0 : 2 GKS Ossa Biskupiec
LKS Wel Lidzbark Welski 5 : 1 KS Wicher Gwiździny
KS Zamek Kurzętnik 0 : 1 LZS Lider Złotowo
KS Mroczno 4 : 1 LZS Avista Łążyn
GKS Grunwald Gierzwałd 1 : 4 LZS Mszanowo
KS Iskra Narzym 1 : 2 KS Gmina Kozłowo

M P Z R P B
1. LKS Wel Lidzbark Welski 5 13 4 1 0 14:3
2. KS Mroczno 5 8 2 2 1 11:7
3. LZS Mszanowo 5 8 2 2 1 12:11
4. KS Gmina Kozłowo 5 8 2 2 1 7:7
5. GKS Ossa Biskupiec 5 7 2 1 2 11:16
6. MKS Start Nidzica 5 7 2 1 2 15:10
7. GKS Grunwald Gierzwałd 5 6 2 0 3 11:13
8. KS Wicher Gwiździny 5 6 2 0 3 11:16
9. LZS Avista Łążyn 5 6 2 0 3 11:12
10. LZS Lider Złotowo 5 6 2 0 3 4:11
11. KS Iskra Narzym 5 5 1 2 2 18:16
12. KS Zamek Kurzętnik 5 4 1 1 3 8:11

B KLASA – GRUPA 1 - Kolejka 5
LZS Orzeł Czerwonka 3 : 1 LKS Orkan Sątopy
SAS Szansa Reszel 2 : 2 UKS Tytan Łankiejmy
BKS Warmianka Bęsia 4 : 1 GZLZS Fortuna Wygryny
BKS Tęcza II Biskupiec 4 : 1 KS Olimpia Miłki

M P Z R P B
1. LZS Orzeł Czerwonka 5 15 5 0 0 22:4
2. BKS Tęcza II Biskupiec 5 12 4 0 1 21:7
3. BKS Warmianka Bęsia 5 8 2 2 1 14:17
4. KS Olimpia Miłki 5 6 2 0 3 9:11
5. UKS Tytan Łankiejmy 5 4 1 1 3 8:20
6. GZLZS Fortuna Wygryny 5 4 1 1 3 7:15
7. LKS Orkan Sątopy 5 4 1 1 3 11:14
8. SAS Szansa Reszel 5 3 0 3 2 9:13


B KLASA – GRUPA 2 - Kolejka 5
2017-09-17 14:00 LKS Granica Zagaje 1 : 2 GLKS Pomowiec Gronowo Elbląskie
LKS Fabryka Żabi Róg 1 : 9 LKS Sparta Kwietniewo
LKS Agat Jegłownik 6 : 3 TPS Boguchwały
KS Grom Zwierzno 1 : 9 KS Zalew Frombork
KS Zagłada Lisów 7 : 1 KS Pogrom Aniołowo

M P Z R P B
1. GLKS Pomowiec Gronowo Elbląskie 5 15 5 0 0 21:6
2. LKS Agat Jegłownik 5 12 4 0 1 24:10
3. LKS Sparta Kwietniewo 5 10 3 1 1 18:6
4. KS Zagłada Lisów 4 9 3 0 1 18:12
5. TPS Boguchwały 5 6 2 0 3 15:13
6. KS Grom Zwierzno 5 5 1 2 2 9:25
7. LKS Granica Zagaje 5 4 1 1 3 7:14
8. KS Zalew Frombork 3 3 1 0 2 11:6
9. KS Pogrom Aniołowo 4 3 1 0 3 11:15
10. LKS Fabryka Żabi Róg 5 0 0 0 5 6:33

B KLASA – GRUPA 3 - Kolejka 5
GKS Szczytno 5 : 1 KS 2010 Wrzesina
SKF FC Dajtki II Olsztyn 2 : 4 WKS Wałpusza 07 Jesionowiec
KP Purda 2 : 1 BUKS Barczewo
Pauza KS Łęgajny
M P Z R P B
1. GKS Szczytno 4 12 4 0 0 17:3
2. WKS Wałpusza 07 Jesionowiec 4 8 2 2 0 10:7
3. KP Purda 4 7 2 1 1 9:4
4. KS 2010 Wrzesina 4 6 2 0 2 16:11
5. KS Łęgajny 3 4 1 1 1 4:4
6. SKF FC Dajtki II Olsztyn 5 3 1 0 4 8:18
7. BUKS Barczewo 4 0 0 0 4 1:18

B KLASA – GRUPA 4 - Kolejka 5
LZS OHI Frednowy 5 : 2 MLKS Olimpia Kisielice
UKS Żak Jamielnik 2 : 1 LZS Jordan Kazanice
KS Wel Bratian 0 : 3 GKS Mewa Smykowo
LZS Fijewo 0 : 3 GKS Iskra Smykówko
pauza Zamek Szymbark

M P Z R P B
1. LZS OHI Frednowy 5 12 4 0 1 30:8
2. MLKS Olimpia Kisielice 4 9 3 0 1 11:7
3. UKS Żak Jamielnik 4 9 3 0 1 9:7
4. GKS Iskra Smykówko 5 9 3 0 2 10:12
5. LZS Jordan Kazanice 5 9 3 0 2 18:8
6. LZS Fijewo 4 6 2 0 2 8:8
7. GKS Mewa Smykowo 5 4 1 1 3 7:16
8. LZS Zamek Szymbark 4 1 0 1 3 3:9
9. KS Wel Bratian 4 0 0 0 4 1:22

I LIGA WOJEWÓDZKA A1 JUNIOR – Kolejka 6

UKS Naki Olsztyn 13 : 1 KS Wałsza Pieniężno
KKS Warmia Olsztyn 1 : 0 MKS Start Nidzica
ZKS Olimpia Elbląg 0 : 4 KS Finishparkiet Drwęca NML
ITS Jeziorak Iława 1 : 4 MLKS Motor Lubawa

M P Z R P B
1. KS Finishparkiet Drwęca NML 7 21 7 0 0 23:4
2. UKS Naki Olsztyn 6 11 3 2 1 22:7
3. KKS Warmia Olsztyn 6 10 3 1 2 13:5
4. ZKS Olimpia Elbląg 5 9 3 0 2 12:10
5. MLKS Motor Lubawa 6 9 3 0 3 14:18
6. ITS Jeziorak Iława 6 7 2 1 3 14:10
7. MKS Start Nidzica 6 3 1 0 5 5:11
8. KS Wałsza Pieniężno 6 0 0 0 6 4:42

I LIGA WOJEWÓDZKA B1 JUNIOR MŁODSZY – Kolejka 6
DKS Dobre Miasto 0 : 5 ITS Jeziorak Iława
SKS Szczytno 1 : 1 MLKS Motor Lubawa
MMKS Concordia Elbląg 1 : 4 UKS Rona 03 Ełk
AP Ostróda 5 : 2 ZKS Olimpia II Elbląg
ZKS Olimpia Elbląg 5 : 0 MKS Ełk
Stomil II Olsztyn SA 3 : 4 UKS Naki II Olsztyn

M P Z R P B
1. ZKS Olimpia Elbląg 5 13 4 1 0 37:3
2. UKS Rona 03 Ełk 5 11 3 2 0 24:5
3. AP Ostróda 5 11 3 2 0 18:10
4. KKS Warmia Olsztyn 5 11 3 2 0 13:1
5. SKS Szczytno 6 10 3 1 2 7:21
6. ZKS Olimpia II Elbląg 5 9 3 0 2 10:9
7. ITS Jeziorak Iława 6 7 2 1 3 10:9
8. UKS Naki II Olsztyn 5 6 2 0 3 10:13
9. Stomil II Olsztyn SA 4 6 2 0 2 7:7
10. MKS Ełk 6 4 1 1 4 6:16
11. MMKS Concordia Elbląg 4 3 1 0 3 10:13
12. MLKS Motor Lubawa 5 2 0 2 3 3:12
13. DKS Dobre Miasto 5 0 0 0 5 1:37

I LIGA WOJEWÓDZKA C1 TRAMPKARZ – Kolejka 6
AP Ostróda 8 : 1 ZKS Olimpia II Elbląg
MKS Kaczkan Huragan Morąg 1 : 7 ITS Jeziorak Iława
MMKS Concordia Elbląg 0 : 0 UKS Rona 03 II Ełk
GKS Mamry Giżycko 2 : 1 MLKS Motor Lubawa
ZKS Olimpia Elbląg 4 : 0 MLKS Czarni Olecko
GKS LZS Wikielec 1 : 6 KKS Warmia Olsztyn
BKS Tęcza Biskupiec 1 : 4 UKS Naki Olsztyn

M P Z R P B
1. ZKS Olimpia Elbląg 6 18 6 0 0 34:3
2. UKS Naki Olsztyn 6 18 6 0 0 18:3
3. AP Ostróda 5 15 5 0 0 38:4
4. GKS Mamry Giżycko 6 15 5 0 1 13:17
5. KKS Warmia Olsztyn 6 10 3 1 2 20:9
6. ITS Jeziorak Iława 6 9 3 0 3 23:16
7. MLKS Czarni Olecko 6 7 2 1 3 11:17
8. ZKS Olimpia II Elbląg 6 7 2 1 3 9:16
9. UKS Rona 03 II Ełk 5 5 1 2 2 6:8
10. MMKS Concordia Elbląg 5 4 1 1 3 3:17
11. MLKS Motor Lubawa 6 3 1 0 5 8:21
12. MKS Kaczkan Huragan Morąg 5 2 0 2 3 3:15
13. GKS LZS Wikielec 6 2 0 2 4 6:23
14. BKS Tęcza Biskupiec 6 0 0 0 6 8:31

I LIGA WOJEWÓDZKA D1 MŁODZIK (GRUPA 1) – Kolejka 3
MAP Mazuria II Giżycko 2 : 1 CWKS Vęgoria Węgorzewo
MLKS Czarni Olecko 2 : 3 UKS Rona 03 II Ełk
UKS Rona 03 Ełk 14 : 2 MAP Mazuria Giżycko

M P Z R P B
1. UKS Rona 03 Ełk 3 9 3 0 0 40:5
2. UKS Rona 03 II Ełk 3 7 2 1 0 11:9
3. MLKS Czarni Olecko 3 3 1 0 2 5:12
4. MAP Mazuria Giżycko 3 3 1 0 2 7:18
5. MAP Mazuria II Giżycko 3 3 1 0 2 7:9
6. CWKS Vęgoria Węgorzewo 3 1 0 1 2 7:24

I LIGA WOJEWÓDZKA D1 MŁODZIK (GRUPA 2) – Kolejka 3
MMKS Concordia Elbląg 2 : 1 AP Ostróda
OKS Sokół Ostróda 4 : 2 ZKS Olimpia II Elbląg
ZKS Olimpia Elbląg 6 : 0 KS Polonia Pasłęk

M P Z R P B
1. ZKS Olimpia Elbląg 3 9 3 0 0 19:0
2. KS Polonia Pasłęk 3 6 2 0 1 8:8
3. MMKS Concordia Elbląg 3 6 2 0 1 7:6
4. AP Ostróda 3 3 1 0 2 4:4
5. OKS Sokół Ostróda 3 3 1 0 2 5:16
6. ZKS Olimpia II Elbląg 3 0 0 0 3 2:11

I LIGA WOJEWÓDZKA D1 MŁODZIK (GRUPA 3) – Kolejka 3
MKS Polonia Lidzbark Warmiński 2 : 1 UKS Frendo Dywity
MKS Mrągowia Mrągowo 1 : 1 KKS Warmia Olsztyn
SKS Szczytno 3 : 1 GKS Szczytno

M P Z R P B
1. MKS Polonia Lidzbark Warmiński 3 7 2 1 0 6:2
2. UKS Frendo Dywity 3 6 2 0 1 13:3
3. MKS Mrągowia Mrągowo 3 5 1 2 0 4:2
4. SKS Szczytno 2 3 1 0 1 4:8
5. KKS Warmia Olsztyn 2 1 0 1 1 1:4
6. GKS Szczytno 3 0 0 0 3 1:10

I LIGA WOJEWÓDZKA D1 MŁODZIK (GRUPA 4) – Kolejka 3
KS Constract Lubawa 12 : 0 AS Stomil Olsztyn
UKS Naki II Olsztyn 2 : 6 MLKS Motor Lubawa
GKS LZS Wikielec - : - UKS Naki III Olsztyn

M P Z R P B
1. GKS LZS Wikielec 2 6 2 0 0 17:1
2. MLKS Motor Lubawa 3 6 2 0 1 8:8
3. KS Constract Lubawa 3 6 2 0 1 16:1
4. UKS Naki III Olsztyn 2 3 1 0 1 2:5
5. UKS Naki II Olsztyn 3 3 1 0 2 4:18
6. AS Stomil Olsztyn 3 0 0 0 3 2:16

I LIGA WOJEWÓDZKA D1 MŁODZIK (GRUPA 5) – Kolejka 3
UKS Jedynka Nidzica 1 : 1 SMP Żuri Olsztyn
UKS Naki Olsztyn 2 : 1 OSPPN Czereś Sport Olsztyn
AS Stomil II Olsztyn 4 : 0 DKS Wkra Działdowo

M P Z R P B
1. AS Stomil II Olsztyn 3 9 3 0 0 13:0
2. SMP Żuri Olsztyn 3 7 2 1 0 8:1
3. UKS Naki Olsztyn 3 6 2 0 1 10:5
4. UKS Jedynka Nidzica 3 4 1 1 1 5:8
5. OSPPN Czereś Sport Olsztyn 3 0 0 0 3 2:9
6. DKS Wkra Działdowo 3 0 0 0 3 1:16


Polub nas na Facebooku:

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. do zarządu Polonii #2332028 | 94.254.*.* 20 wrz 2017 13:02

    czy to prawda, że Marek Rabczuk ma przyjść do Polonii, bo takie inf krążą po LW

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    1. ZIWVJB #2330543 | 178.36.*.* 18 wrz 2017 14:29

      Dawać hejty na Sovie!!!!!! Jedno jest pewne, w tym sezonie pożegnamy się z którąś z naszych drużyn ale ku Waszemu zawiedzeniu nie będzie to Cresovia :)

      Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz