Trampkarze AP Ostróda tym razem odprawili Olimpię II Elbląg [zdjęcia]

2017-09-17 11:04:03(ost. akt: 2017-09-17 11:20:19)
Trampkarze AP Ostróda wygrali czwarty mecz w I lidze wojewódzkiej

Cztery mecze, cztery zwycięstwa i to w wysokich rozmiarach. Trampkarze Akademii Piłkarskiej Ostróda bardzo dobrze spisują się w rozgrywkach I ligi wojewódzkiej. Tym razem na boisku przy ul. Plebiscytowej rozgromili Olimpię II Elbląg.
Pierwsza połowa spotkania nie wskazywała jednak na to, że mecz zakończy się wysokim zwycięstwem AP Ostróda. Podopieczni Macieja Czerkawskiego marnowali okazję za okazją. Trafiali w poprzeczkę i za cel obrali sobie bramkarza, ponieważ większość piłek trafiała w niego. Przed przerwą trampkarze "Apki" tylko raz pokonali golkipera z Elbląga, a sztuki tej dokonał Mateusz Błaut, który z głowy posłał futbolówkę do siatki.

W przerwie trener dokonał trzech zmian i od razu poprawiła się skuteczność. Minęło sześć minut i zespół AP Ostróda prowadził 4:0. Jednym z tych, który wszedł po przerwie był Kacper Seonienko (przez tydzień przebywał na konsultacjach reprezentacji Polski U-15). "Sezon" ustrzelił hat-tricka i ma już na koncie 14 goli.

AP Ostróda - Olimpia II Elbląg 8:1 (1:0)
Bramki dla AP: Sezonienko 3, Archacki 2, Błaut, Piłat, Kordek