Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

W Naterkach adwokaci i sędziowie chwycą za kije

2017-09-14 19:48:28 (ost. akt: 2017-09-14 20:13:39)

Autor zdjęcia: togagolf.pl

Podczas weekendu na polu golfowym w Naterkach odbędzie się 18. edycja turnieju TogaGolf. Jest to impreza dedykowana adwokatom, ale od lat jest też prowadzona klasyfikacja open obejmująca wszystkich uczestników.

Organizatorem turnieju jest Okręgowa Rada Adwokacka w Olsztynie. Jest to impreza dla tych, którzy dopiero chcą spróbować golfa, jak i dla osób, które już uprawiają tę dyscyplinę.
W sobotę zostanie rozegrany otwarty turniej główny XVIII TOGAGOLF 2017, a w niedzielę otwarty XVIII Turniej TOGA REWANŻ 2017. Zostaną też rozegrane VI Mistrzostwa Izb Adwokackich. Format turnieju stableford netto i strokeplay brutto. Poza zawodami odbędzie się Akademia Golfa dla początkujących (pod okiem instruktora) i konkursy. Uczestnicy imprezy będą mogli spróbować swych sił na sześciodołkowym polu. Wieczorem tradycyjna wspólna kolacja przy muzyce w domu klubowym, który jest jednym z najefektowniejszych obiektów tego typu w Polsce.
— W czwartek wieczorek na liście zgłoszeń było 57 nazwisk — wyjaśnia Zbigniew Lubiejewski, wiceprezes Warmia Mazury Country Club Naterki. — Spodziewamy się, że ostatecznie w turnieju zagra około 70 osób.

• Sobota, g. 9: zakończenie rejestracji uczestników turnieju; g. 10: początek pierwszego flightu turnieju głównego - stableford, strokeplay brutto (w turnieju konkursy na najdalsze uderzenie i na uderzenie najbliżej dołka); g. 10.30: zakończenie przyjmowania zgłoszeń do Akademii Golfa i do gry na polu sześciodołkowym; g. 11.30: Akademia Golfa (minimum 8 osób). W programie m.in. zapoznanie z regułami i etykietą golfa, z „wyposażeniem” golfisty, nauka i praktyczne ćwiczenia połączone z pokazem uderzeń w najlepszym wydaniu, konkursy „pierwszego kroku”; g. 16: uroczyste zakończenie turnieju i rozdanie nagród; g. 19.30: uroczysta kolacja.
• Niedziela, g. 9: zakończenie rejestracji uczestników turnieju; g. 9.30: początek TOGAGOLF REWANŻ, stableford, strokeplay brutto; g. 10.30: gra na polu 6-dołkowym (w razie zainteresowania); g. 14.30: zakończenie imprezy i rozdanie nagród.
Zgłoszenia: tel. 89 513 15 40, recepcja@mazurygolf.pl.

Natomiast 24 września (niedziela) na polu w Naterkach odbędzie się tradycyjny Turniej Kapitański. — Jest to impreza przede wszystkim dla członków naszego klubu, których jest trzystu — mówi Zbigniew Lubiejewski. — Ale goście spoza klubu też są mile widziani, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych — kończy były siatkarz, złoty medalista olimpijski z Montrealu w 1976 roku.
Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB