Niedziela, 22 lipca 2018. Imieniny Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Przyjdź do ratusza na prezentację piłkarzy ręcznych

2017-09-13 15:31:12 (ost. akt: 2017-09-13 15:34:49)

Autor zdjęcia: Artneo Studio/Radosław Walaugo

19 września w olsztyńskim ratuszu odbędzie się prezentacja piłkarzy ręcznych zespołu Warmia Energa. — Zapraszamy wszystkich sympatyków — mówi Leszek Dublaszewski.

Ponieważ do ostatnich godzin przed inauguracją rozgrywek I ligi dopinano umowę sponsorską z Grupą Energa, działacze olsztyńskiego klubu przed pierwszym meczem nie zdążyli oficjalnie zaprezentować zespołu. Ale teraz, gdy na koszulkach szczypiornistów pojawił się już nowy sponsor tytularny, nadszedł już czas na prezentację pierwszoligowej drużyny Warmia Energa Olsztyn, która odbędzie się we wtorek (19 września) w ratuszu z udziałem m.in. prezydenta Piotra Grzymowicza. — Początek o godz. 16.30, zapraszamy przedstawicieli mediów oraz kibiców. A po prezentacji zapraszamy na okazały tort okolicznościowy ufundowany przez naszego sponsora PSS Społem Olsztyn — zachęca dyrektor klubu Leszek Dublaszewski.
Warto przyjść, bo zespół dość mocno się zmienił: po ostatnim sezonie Olsztyn opuścili: trener Giennadij Kamielin (miał pracować w Ostródzie, ale Orkan z powodów finansowych wycofał się z rozgrywek I ligi), Mateusz Kopyciński (Pomezania Malbork), Łukasz Zakreta (MKS Kalisz), Piotr Pakulski (Mazur Sierpc), Tomasz Fugiel (KPR Legionowo), Sergiusz Dworaczek (Spójnia Gdynia), Piotr Deptuła (Szczypiorniak Olsztyn), Damian Przytuła (MMTS Kwidzyn).
Przypominamy, że w inauguracyjnym meczu olsztynianie na wyjeździe przegrali 19:22 z Sokołem Kościerzyna.

Warmia Energa Olsztyn (2017/18)
Bramkarze: Mateusz Gawryś, Kacper Kłodziński, Jakub Pikura
Sebastian Koledziński, Michał Sikorski, Paweł Deptuła, Wojciech Golks, Tomasz Pasymowski, Daniel Żółtak, Piotr Dzido, Radosław Dzieniszewski, Łukasz Kozakiewicz, Michał Krawczyk, Marcin Malewski, Karol Królik.

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB