Drugi mecz u siebie i druga wygrana. Stomil lepszy od GKS-u Tychy

2017-08-22 21:15:23(ost. akt: 2017-08-23 08:02:02)
Stadion Stomilu

Olsztyn - Stadion Stomilu.

Stadion Stomilu Olsztyn - Stadion Stomilu.

Autor zdjęcia: Beata Szymańska

W meczu piątej kolejki piłkarskiej I Ligi olsztyński Stomil podejmował na własnym stadionie GKS Tychy. "Biało-Niebiescy" wygrali 2:0 po golach Grzegorza Lecha i Łukasza Sołowieja.
Już po 10 minutach olsztyński pierwszoligowiec prowadził z GKS-em Tychy 2:0. W siódmej minucie wynik meczu otworzył Grzegorz Lech, który strzałem głową zamknął dośrodkowanie Artura Siemaszki.

Zaledwie 3 minuty później drugą i jak się później okazało ostatnią bramkę w meczu zdobył Łukasz Sołowiej, który najlepiej zachował się w trakcie wykonywanego przez gospodarzy rzutu rożnego.

Wynik nie uległ już zmianie i Stomil zanotował drugą wygraną w tym sezonie.

Stomil Olsztyn: 13. Michał Leszczyński - 18. Janusz Bucholc, 23. Paweł Baranowski, 16. Łukasz Sołowiej, 31. Ernest Dzięcioł - 10. Piotr Głowacki (81' Wojciech Dziemidowicz), 97. Wiktor Biedrzycki (87' Adrian Karankiewicz), 14. Daniel Mikołajewski, 5. Grzegorz Lech, 31. Marcel Ziemann - 9. Artur Siemaszko (85' Paweł Abbott)