Pierwsze zwycięstwo Stomilu!

2017-08-12 09:26:27(ost. akt: 2017-08-12 10:34:33)
Stomil Olsztyn

Olsztyn - Stomil Olsztyn wygrał z Podbeskidziem Bielsko – Biała 3:1

Stomil Olsztyn Olsztyn - Stomil Olsztyn wygrał z Podbeskidziem Bielsko – Biała 3:1

Autor zdjęcia: Beata Szymańska

Olsztyńscy kibice w końcu doczekali się zwycięstwa! W 3. kolejce I ligi Stomil wygrał 3:1 z Podbeskidziem.
* Stomil Olsztyn — Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:1 (0:0)
1:0 - Piotr Głowacki (50), 2:0 - Adrian Karankiewicz (65), 3:0 - Artur Siemaszko (69), 3:1 - Paweł Tomczyk (85); sędziował: Jacek Małyszek (Lublin); żółte kartki: Ziemann, Lech - Rakowski, Podgórski.

Stomil: Michał Leszczyński - Janusz Bucholc, Paweł Baranowski, Łukasz Sołowiej, Marcel Ziemann - Piotr Głowacki, Wiktor Biedrzycki, Adrian Karankiewicz (81 Daniel Mikołajewski), Grzegorz Lech (87 Tomasz Zahorski), Wołodymyr Tanczyk - Artur Siemaszko (75 Paweł Abbott).
Podbeskidzie: Rafał Leszczyński - Marcin Sierczyński, Kamil Wiktorski, Mariusz Magiera, Paweł Moskwik - Adrian Pindera (63 Kacper Kostorz), Tomasz Podgórski, Adrian Rakowski, Dimityr Ilijew (56 Filip Matuszczyk), Łukasz Sierpina - Valērijs Šabala (54 Paweł Tomczyk)

Po pierwszej bezbramkowej połowie kibice mogli obawiać się o końcowy wynik, ale po 24 minutach po przerwie sprawa była już wyjaśniona. Stomil wygrywał 3:0 i gości było jedynie stać na honorowe trafienie w 85. minucie.
W innym piątkowym meczu GKS Katowice niespodziewanie przegrał 1:2 z Puszczą Niepołomice.

• Inne mecze 3. kolejki, sobota: Bytovia Bytów — Ruch Chorzów (19), Raków Częstochowa — Chojniczanka Chojnice (17.30), Odra Opole — Miedź Legnica (12.30); niedziela: Zagłębie Sosnowiec — Pogoń Siedlce (20), Wigry Suwałki — Górnik Łęczna (19.47), Stal Mielec — Olimpia Grudziądz (19), Chrobry Głogów — GKS Tychy (17).