Poniedziałek, 23 lipca 2018. Imieniny Sławy, Sławosza, Żelisławy

Najlepsi crossowcy z Polski będą ścigać się w Lidzbarku Warmińskim

2017-07-30 11:00:00 (ost. akt: 2017-07-29 21:46:05)

Autor zdjęcia: Fot. Organizator

Na torze motocrossowym w Lidzbarku Warmińskim odbędzie się kolejna runda Mistrzostw Polski. Będzie to przedostatnia runda cyklu, więc na pewno nie zabraknie emocji.

Cykl Motocrossowych Mistrzostw Polski ORLEN MX MP wchodzi w decydującą fazę, ponieważ do ostatecznego rozstrzygnięcia i wyłonienia mistrzów zostały już tylko dwie rundy. Ta przedostatnia zaplanowana w dn. 5-6.08.2017 odbędzie się na jednym z najładniej położonych torów w Lidzbarku Warmińskim.
Organizator z wieloletnią tradycją to oczywiście Moto Klub Lidzbark Warmiński, który zdążył już przez lata przyzwyczaić zawodników i kibiców do profesjonalnie przygotowanych zawodów. Wymagający, piaszczysty tor i adrenalina , która udzieli się zapewne głodnym sukcesu zawodnikom, będą się składać na emocjonujące wyścigi.

Po krótkiej, bo miesięcznej przerwie w MP, zobaczymy konfrontację najlepszych zawodników 6-ciu klas. W sobotę pojadą najmłodsi zawodnicy czyli klasy MX65 i MX85 oraz te większe MX2 i MX Masters. W niedzielę kibice zobaczą starty klas MX125 , MX Kobiet oraz MX Open.
Motocrossowe Mistrzostwa Polski wspiera strategiczny partner PKN ORLEN.
Szczegółowe informacje dotyczące ORLEN MX Mistrzostw Polski są dostępne na: facebook.com/ORLENMXMP.
Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB