Niedziela, 12 lipca 2020. Imieniny Brunona, Jana, Wery

Rajdowa załoga spod Łukty wygrała pierwszą rundę Mistrzostw Europy

2017-03-27 10:21:27 (ost. akt: 2017-03-27 12:11:04)

Autor zdjęcia: Łukasz Pączkowski

Marcin Łukaszewski i Magdalena Duhanik z offroadSPORT Łukaszewski Rally Team wygrali pierwszą rundę Mistrzostw Europy FIA CEZ i Mistrzostw Węgier w rajdach cross-country. Rajd odbywał się w węgierskim Bugac, a polska załoga wygrała wszystkie odcinki specjalne.

Załoga z regionu była najlepsza na wszystkich trzech odcinkach specjalnych rajdu Duna Aszfalt Cup Bugac 2017, których łączna długość wynosiła 330 km. Marcin Łukaszewski, wraz z pilotem Magdaleną Duhanik prowadzili od samego początku stopniowo zwiększając swoją przewagę.

Na najwyższym stopniu podium stanęli pod raz trzeci z kolei — To był naprawdę udany rajd, który przejechaliśmy bez najmniejszej awarii i tak naprawdę bez większych problemów. Jechało się bardzo dobrze, trasy są tutaj fajne, czuć otwartą przestrzeń, a średnia prędkość powyżej 90 km/h świadczy o tym, że było też szybko. Teraz przed nami rajd w Drawsku Pomorskim i tam również będziemy walczyć o zwycięstwo. Cel na ten rok to zdobycie upragnionego mistrzostwa Polski i sięgnięcie kolejny raz po tytuł Mistrzów Europy — mówił po rajdzie Marcin Łukaszewski.

Fot. Łukasz Pączkowski

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Dariusz Kuzia #2210285 | 83.16.*.* 27 mar 2017 14:39

    Brawo Marcin.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz