Dwie wygrane dla Amatorsa

2016-12-15 11:25:48(ost. akt: 2016-12-15 11:40:18)

Autor zdjęcia: Archiwum Prywatne

W ostatnie dwie soboty Amators Pozezdrze rozegrał dwa spotkania w rozgrywkach Amatorskiej II Ligi Halowej w Piłce Nożnej w Giżycku. Najpierw 3 grudnia pokonał 4:3 ekipę Crystal Team. Następnie 10 grudnia Amatorsi wygrali 3:2 z silną drużyną z Wydmin.
W pierwszym z tych spotkań, strzelcami bramek dla naszej drużyny byli Masłowski Łukasz, Wasiak Robert i Adam Szumada. Podczas meczu z drużyną z Wydmin, zawodnicy z Pozezdrza wystąpiła bez paru swoich najlepszych graczy. Z różnych względów nie mogli wystąpić: Żyndul Leszek, Masłowski Łukasz, Hamernik Dawid i Adam Szumada. Ale pomimo tak dużego osłabienia drużyna Amatorsa rozegrała bardzo dobre spotkanie. Najpierw Mateusz Przybylski strzelił na 1:0. Po pierwszej połowie był remis 1:1.

W drugiej połowie na 2:1 bramkę zdobył Adam Onyszczak, ale drużyna z Wydmin zdołała w krótkim czasie doprowadzić do wyrównania. W końcówce meczu zwycięską bramkę zdobył strzałem z rzutu wolnego Robert Wasiak. W tym meczu oprócz zdobywców bramek zagrali: Mateusz Wiśniewski, Jarek Wojda, Kamil Zajnowski oraz najlepszy zawodnik tego meczu Łukasz Wiśniewski. Łukasz w bramce wyczyniał cuda i miał także dużo szczęścia, po dwóch słupkach piłka wychodziła w pole. Po czterech kolejkach Amators ma dwa mecze wygrane i dwa przegrane. W następnej kolejce 17 grudnia spotka się z drużyną Old Boys Ryn.