Niedziela, 9 grudnia 2018. Imieniny Anety, Leokadii, Wiesława

Najlepsi gracze zakwalifikowani do zawodów rejonowych

2016-11-25 10:00:43 (ost. akt: 2016-11-25 10:04:27)

W piątek, 18 listopada rozegrano Mistrzostwa Powiatu Węgorzewskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych Dziewcząt i Chłopców. W rozgrywkach wzięły udział drużyny z Radziej, Pereł, Buder, Pozezdrza i Sobiech.

Organizacją zawodów zajęło się Starostwo Powiatowe w Węgorzewie, a współorganizatorem była Szkoła Podstawowa w Radziejach. Zawody rozpoczęły się od przywitania wszystkich uczestników imprezy sportowej przez Macieja Westfalewicza oraz przez Barbarę Dawcewicz. Zawody były sędziowane przez Bogdan Rabij – nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej w Sobiechach, który wyjaśnił zawodnikom zasady gry. Opiekę pielęgniarską sprawowała pani Wiesława Siniuk.

Po zakończeniu zawodów sędzia ogłosił wyniki. Pani Barbara Dawcewicz – Pełnomocnik Starosty ds. promocji i kontaktów zagranicznych podziękowała wszystkim zawodnikom i ich trenerom biorącym udział w zawodach oraz wręczyła zawodnikom puchar, medale, dyplomy a także pamiątkowe ołówki( Baby jagi i zwierzątka) dla zawodników. Dwie najlepsze drużyny dziewcząt i chłopców zakwalifikowały się do udziału w zawodach rejonowych organizowanych przez Warmińsko-Mazurski Szkolny Związek Sportowy, które odbędą się 22 listopada br. w Lidzbarku Warmińskim.
(red)

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Monika Kacprzak

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB