Siatkarki z Węgorzewa walczą do końca

2016-11-17 13:11:16(ost. akt: 2016-11-17 12:23:47)

Autor zdjęcia: Archiwum Prywatne

8 listopada (wtorek) siatkarki z Liceum Ogólnokształcącego znalazły się na najwyższych stopniach podium. Powiatowe Rozgrywki Piłki Siatkowej Dziewcząt w Węgorzewie dostarczyły nam wiele emocji.
Minął tydzień od powiatowych rozgrywek chłopców, a dziewczęta udowodniły, że waleczna płeć piękna w naszej szkole przynosi nie mniej radości. Drużyny dziewcząt, pod opieką instruktora Rajmunda Klukowskiego zdobyły I i II miejsce w powiecie. Turniej odbył się w hali Liceum Ogólnokształcącego w dniu 08.11.2016r.

Drużyna LO I w składzie: Alicja Joka, Aleksandra Miazga, Aleksandra Furtak, Katarzyna Traczyk, Urszula Saramak, Laura Giczewska i Martyna Głębocka zajęła I miejsce i awansowała do turnieju rejonowego Szkolnego Związku Sportowego, a drużyna LO II w składzie: Aleksandra Kuć, Eliza Drabyk, Klaudia Jadeszko, Karolina Pyłypcio, Patrycja Wakszyńska i Aleksandra Sroka zajęła II miejsce.

III miejsce w turniej zajęły uczennice z Zespołu Szkół Zawodowych, które przegrały mecze z LO I i LO II w stosunku 2:0. Nagrody w postaci pucharu oraz medali sponsorowało Starostwo Powiatowe, a wręczała p. Barbara Dawcewicz.
Gratulując naszym paniom, życzymy im sukcesów w najbliższych rozgrywkach na poziomie rejonów i regionów, a nawet województwa.