Mistrz wraca na ring! Mamed Chalidow pojawi się na gali ACB

2016-11-08 14:47:23(ost. akt: 2016-11-08 15:12:49)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu.

Po kilkumiesięcznej przerwie na ring wraca Mamed Chalidow. Zawodnik Berkutu Arrachion Olsztyn w marcu 2017 roku stoczy walkę podczas gali ACB w Manchesterze.
Informację o powrocie na ring już w poniedziałek podał Maciej Kawulski, współwłaściciel organizacji KSW. Jak podał na twitterze: "Mamed po przerwie powróci do KSW w pierwszej połowie 2017 r. Przed obroną pasa swojej rodzimej organizacji stoczy jedną walkę poza Polską".

Jak się okazało, olsztyński zawodnik w marcu 2017 roku pojawi się na gali ACB w Manchesterze. Jednak nie ma jeszcze informacji dotyczącej jego potencjalnego przeciwnika.

Przypomnijmy, że ostatnią walkę w oktagonie Mamed Chalidow (32-4-2) stoczył pod koniec maja, podczas gali KSW 35. Nasz mistrz pokonał wówczas na punkty Aziza Karaoglu (29:28, 29:28, 28:28). Wynik zaskoczył nie tylko część kibiców, którzy nie kryli swojego niezadowolenia na widowni jak i w mediach społecznościowych, ale także samego mistrza z Olsztyna, który po wyłonieniu zwycięzcy, chciał oddać pas Niemcowi.