Niedziela, 20 sierpnia 2017. Imieniny Bernarda, Sabiny, Samuela

Po remisie czas na zwycięstwo. Polacy zagrają dziś z Włochami [FILM]

2016-10-20 09:09:41 (ost. akt: 2016-10-20 11:20:56)

Autor zdjęcia: YouTube/Łączy nas piłka

Dziś o godz. 11:30 w Lubawie, reprezentacja Polski do lat 16 zmierzy się ze swoimi rówieśnikami z Włoch. W pierwszym spotkaniu padł remis 1:1.

W miniony wtorek młodzi reprezentanci Polski 1:1 zremisowali z reprezentacją Włoch. Bramkę dla gości już w 6. minucie zdobył Roberto Piccoli. Wyrównującego gola w 68. minucie strzelił z rzutu karnego Jakub Karbownik.

U-16: Polska – Włochy 1:1 (0:1)
(68′ Karbownik (k.) – 6′ Piccoli)

Polska: Lotka – Smajdor (66′ Borowiec), Pleśnierowicz, Nawrocki, Mach – Rubaszewski (57′ Rosołek), Białczyk, Karbownik, Nawrocki (66′ Czyż), Karbownik (79′ Zjawiński) – Kobacki (57′ Bida)
Włochy: (skład wyjściowy) Pozzer – Angileri, Gasco, Ntube, Semeraro, Finardi, Ghislandi, Gyabuaa, Lirussi, Piccoli, Vergani

Rozegrane w Ostródzie spotkanie było pierwszym z dwóch meczów towarzyskich, jakie obie reprezentacje mają rozegrać na Warmii i Mazurach. Już dzisiaj o godz. 11:30 w Lubawie obie drużyny mają okazję do rewanżu.

Źródło: W-MZPN