Sobota, 24 czerwca 2017. Imieniny Danuty, Jana, Janiny

Pary Wojewódzkiego Pucharu Polski rozlosowane

2016-09-05 16:45:30 (ost. akt: 2016-09-05 16:52:13)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu.

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu.

Autor zdjęcia: Archiwum

W poniedziałek (5 września) rozlosowano pary 1/32 Wojewódzkiego Pucharu Polski. Mecze tej fazy rozgrywek odbędą się w sobotę (14 września) o godz. 16.

Przed dzisiejszym losowaniem, zgodnie z regulaminem, rozstawiono kluby grające w III i IV lidze. Zespoły podzielono terytorialnie na 8 grup, by zmniejszyć koszty wyjazdów, które ponieść muszą zespoły gości - wyjaśniają przedstawiciele Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej.



Pary 1/32 rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski:

KOSZYK 1
MKS Polonia Lidzbark Warmiński – MKS Korsze
MBKS Victoria Bartoszyce – MKS Kaczkan Huragan Morąg
GKS Granica Bezledy – MKS Błękitni Orneta
GKS Cresovia Górowo Iławeckie – DKS Dobre Miasto


KOSZYK 2
KS Burza SRWSIO Słupy – SKS Szczytno
KS Tempo Ramsowo Wipsowo – GZPN Omulew Wielbark
GKS Dźwierzuty – BKS Tęcza Biskupiec
LKS Błękitni Pasym – MKS Mrągowia Mrągowo


KOSZYK 3
LKS Wel Lidzbark – GSZS Delfin Rybno
GKS Polonia Iłowo – KS Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie
LZS Avista Łążyn – LKS Orzeł Janowiec Kościelny
MKS Start Nidzica – KS Mroczn
o

KOSZYK 4
ZKS Olimpia II Elbląg – GLKS Pomowiec AGRIMASZ Gronowo Elbląskie
KS Polonia Pasłęk – MKS Zatoka Braniewo
ZKS Olimpia III Elbląg – KS Syrena Młynary
KS Dąb Kadyny – MMKS Concordia Elbląg


KOSZYK 5
CWKS Vęgoria Węgorzewo – LUKS Wilczek Wilkowo
LKS Reduta Bisztynek – RKS Orlęta Rema Reszel
LKS Łyna Sępopol – MKS Rominta Gołdap
BKS Warmianka Bęsia – KKS Granica Kętrzyn


KOSZYK 6
KS Mazur Pisz – MKS Ełk
UKS Start Kruklanki – GKS Mamry Giżycko
KS Żagiel Piecki – MLKS Znicz Biała Piska
MKS Ruciane-Nida – KS Śniardwy Orzysz


KOSZYK 7
LZS Czarni Rudzienice – LZS Radomniak Radomno
ITS Jeziorak Iława – AMEX-BĄCZEK Unia Susz
GKS Ossa Biskupiec – ROLIMPEX GKS LZS Wikielec
GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo – MLKS Motor Lubawa


KOSZYK 8
GKS Pisa Parczewo – OKS Sokół Ostróda
KS 2010 Wrzesina – GLKS Warmiak Łukta
GLKS Jonkowo – LKS Różnowo
GKS Stawiguda – Stomil II Olsztyn SA


Polub nas na Facebooku:
zobacz informacje z ostatnich 24h

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. bks #2059423 | 81.15.*.* 5 wrz 2016 19:27

    14 wrzesień to środa

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)