Stomil wygrywa z Podbeskidziem. Czarnecki bohaterem spotkania!

2016-08-27 21:28:57(ost. akt: 2016-08-27 21:54:04)

Autor zdjęcia: Bartosz Cudnoch

W sobotę (27 sierpnia) Stomil Olsztyn przed własną publicznością pokonał 1:0 spadkowicza z Ekstraklasy, Podbeskidzie Bielsko-Biała. Zwycięską bramkę zdobył Arkadiusz Czarnecki.

Po efektownym wyjazdowym zwycięstwie nad Zniczem w Pruszkowie (3:0), piłkarze Stomilu podjęli dziś na własnym obiekcie Podbeskidzie Bielsko-Biała. Po ciężkich 90. minutach wydawało się, że spotkanie zakończy się remisem. Wtedy po dobrze rozegranym rzucie rożnym, piłkę do bramki gości skierował Arkadiusz Czarnecki, czym zapewnił olsztynianom trzy punkty.

W 7. kolejce I ligi Stomil Olsztyn zmierzy się na wyjeździe z Wisłą Puławy. Mecz w sobotę (3 września) o godz. 18.

Komentarze i opinie na temat meczu, znajdziesz w "Gazecie Sportowej", dodatku do poniedziałkowego wydania "Gazety Olsztyńskiej.