Wysokie zwycięstwo Stomilu ze Zniczem!

2016-08-24 20:56:25(ost. akt: 2016-08-25 09:13:38)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu.

Wysokim zwycięstwem Stomilu (0:3) zakończył się środowy, wyjazdowy pojedynek ze Zniczem Pruszków. Bramki dla olsztyńskiej drużyny zdobyli Tsubasa Nishi i Grzegorz Lech i Rafał Zembrowski (sam.).

Po sobotnim remisie remisie przed własną publicznością, piłkarze Stomilu Olsztyn udali się do Pruszkowa, by zmierzyć się z tamtejszym Zniczem. Pierwszą bramkę dla Stomilu jeszcze przed przerwą zdobył Tsubasa Nishi. W 71. minucie po dobrym ataku olsztynian błąd popełnił Rafał Zembrowski, który skierował piłkę do własnej bramki. Końcowy wynik strzałem pod poprzeczkę ustalił Grzegorz Lech.

Już w najbliższą sobotę (27 sierpnia) o godz. 19:45, Stomil podejmie na własnym stadionie Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Więcej informacji o środowym meczu, znajdziecie w czwartkowym wydaniu "Gazety Olsztyńskiej.