Wysokie zwycięstwo Stomilu ze Zniczem!

2016-08-24 20:56:25 (ost. akt: 2016-08-25 09:13:38)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu.

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Wysokim zwycięstwem Stomilu (0:3) zakończył się środowy, wyjazdowy pojedynek ze Zniczem Pruszków. Bramki dla olsztyńskiej drużyny zdobyli Tsubasa Nishi i Grzegorz Lech i Rafał Zembrowski (sam.).

Znicz Pruszków 0:3 Stomil Olsztyn (0:1)
('44 Nishi, '71 Zembrowski-sam., '87 Lech)

Znicz Pruszków: Misztal - Kucharski, Zembrowski, Mysiak, Zaborowski (46, Jaroch) - Jagiełło, Niewulis, Bartoszewicz, Banaszewski (46, Paluchowski), Stryjewski (76, Grabowski) - Kita
Stomil Olsztyn: Leszczyński - Ziemann (76, I. Biedrzycki), Wełnicki, Czarnecki, Ratajczak - P. Kun, Jegliński, W. Biedrzycki, Lech (88, Trzeciakiewicz), Nishi (83, Głowacki) - Kujawa

Po sobotnim remisie remisie przed własną publicznością, piłkarze Stomilu Olsztyn udali się do Pruszkowa, by zmierzyć się z tamtejszym Zniczem. Pierwszą bramkę dla Stomilu jeszcze przed przerwą zdobył Tsubasa Nishi. W 71. minucie po dobrym ataku olsztynian błąd popełnił Rafał Zembrowski, który skierował piłkę do własnej bramki. Końcowy wynik strzałem pod poprzeczkę ustalił Grzegorz Lech.

Już w najbliższą sobotę (27 sierpnia) o godz. 19:45, Stomil podejmie na własnym stadionie Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Więcej informacji o środowym meczu, znajdziecie w czwartkowym wydaniu "Gazety Olsztyńskiej.