Stomil Olsztyn wygrywa trzema pięknymi bramkami z Chrobrym Głogów!

2016-07-30 13:36:56(ost. akt: 2016-07-30 21:23:30)

Autor zdjęcia: Bartosz Cudnoch

Stomil tej jesieni zagra aż dziesięć meczów na własnym stadionie. Pierwszy zaczął się już dziś (30 lipca) o godz. 18. W pierwszej połowie spotkania Biało-niebiescy prowadzili z Chrobrym Głogów 2:0. W drugiej połowie Rafał Kujawa przebiegł pół boiska, minął trzech zawodników i płaskim strzałem z 15 metrów umieścił piłkę w siatce. 3:0 dla Stomilu!
W pierwszej połowie padły dwie premierowe bramki! Pierwszą strzelił Tsubasa Nishi w 22. minucie spotkania z Chrobrym Głogów. Drugi raz piłkę do siatki przeciwnika skierował Wiktor Biedrzycki w 42. minucie.

Trwa druga połowa meczu. W 76. minucie Rafał Kujawa przebiegł pół boiska, minął trzech zawodników i płaskim strzałem z 15 metrów umieścił piłkę w siatce. Tuż przed końcem spotkania prowadzimy 3:0. Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry i... koniec. Stomil Olsztyn zasłużenie wygrywa z Chrobrym Głogów 3:0!

***
Pierwszoligowi piłkarze Stomilu Olsztyn oficjalnie zaprezentowali się swoim kibicom w środę wieczorem (27 lipca) w olsztyńskim amfiteatrze z podwójną energią i w nowych koszulkach od sponsora technicznego R-GOL.com.

Piąty sezon na zapleczu Ekstraklasy Biało-niebiescy zaczynają od meczu z Chrobrym Głogów na stadionie przy al. Piłsudskiego w Olsztynie. W sumie Stomil Olsztyn na własnej murawie w tym sezonie rozegra 10 meczów. Miejmy nadzieję, że zdobędzie komplet punktów.

Piłkarze Stomilu zajmują bowiem ostatnie miejsce w tabeli i mają ujemny dorobek. W ten sposób Polski Związek Piłki Nożnej ukarał klub za niespełnienie wymogów licencyjnych.

Mecz na olsztyńskim stadionie rozpoczął się w sobotę (30 lipca) o godz. 18:00.