Reprezentacja Polski w ćwierćfinale Euro 2016!

2016-06-26 11:20:48(ost. akt: 2016-06-26 11:20:27)

Autor zdjęcia: mat. Foto Olimpik/x-news

W meczu rozgrywanym w Saint-Etienne podopieczni Adama Nawałki pokonali Szwajcarię po rzutach karnych. Po 120 minutach był remis 1:1. Gole strzelali Jakub Błaszczykowski i Xherdan Shaqiri. W serii rzutów karnych Polacy byli bezbłędni, zaś u Szwajcarów spudłował Granit Xhaka.
Łukasz Fabiański, bramkarz reprezentacji Polski, był bohaterem sobotniego meczu 1/8 finału Euro 2016 przeciwko Szwajcarii, wygranego przez biało-czerwonych po rzutach karnych.

- Fantastyczne interwencje, szczególnie ta ostatnia, tuż przed końcem dogrywki. Łukasz Fabiański odgrywał tu zdecydowanie pierwszoplanową rolę - skomentował Jerzy Dudek, były bramkarz reprezentacji Polski.

Źródło: Foto Olimpik/x-news

Źródło: TVN24/x-news