Stomil Olsztyn wygrał z Pogonią Siedlce 2:0!

2016-05-29 17:27:20(ost. akt: 2016-05-29 19:48:56)

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Olsztynianie pod wodzą Adama Łopatko, przed własną publicznością wygrali z Pogonią Siedlce 2:0 i poprawili swoją sytuację punktową w tabeli I Ligi. Wynik otworzył w 12 minucie Karol Żwir, a 27 minut później podwyższył rezultat Tsubasa Nishi.
Pogoń: 12. Rafał Misztal - 93. Konrad Wrzesiński, 3. Rafał Zembrowski, 14. Mateusz Żytko, 8. Daniel Chyła - 10. Mariusz Rybicki, 20. Bartosz Osoliński, 25. Rafał Augustyniak, 26. Dawid Dzięgielewski, 11. Kamil Jonkisz - 19. Daniel Gołębiewski

Stomil: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 93. Igor Biedrzycki, 20. Piotr Klepczarek, 4. Jarosław Ratajczak 3. Rafał Remisz, 7. Paweł Głowacki, 5. Grzegorz Lech, 20. Tsubasa Nishi - 88. Rafał Kujawa, 11. Karol Żwir

Sędzia: Marcin Borski (Warszawa)

Spotkanie to było dla Stomilu wagi być a nie być w I Lidze i olsztyński zespół dowiódł, że ma wolę walki i chce w niej pozostać. Podopiecznym Adama Łopatko serdecznie gratulujemy!

Więcej na temat meczu w poniedziałkowej "Gazecie Sportowej".