Wysoka porażka Stomilu z Arką Gdynia

2016-05-13 23:56:36(ost. akt: 2016-05-14 00:07:09)

Autor zdjęcia: Bartosz Cudnoch

Stomil Olsztyn nie dał liderowi i uległ przed własną publicznością 0:4 z Arką Gdynia. Wszystkie bramki, goście zdobyli w drugiej połowie spotkania.

W ramach 31. kolejki I ligi Stomil Olsztyn podejmował na własnym stadionie lidera, Arkę Gdynia. Mimo przyzwoitej gry w pierwszej połowie, w drugiej podopieczni Mirosława Jabłońskiego popełnili kilka błędów, które skrzętnie wykorzystali goście.

Już za tydzień (21 maja) Stomil zmierzy się na wyjeździe z MKS-em Kluczbork.

Opinie i komentarze na temat piątkowego meczu, znajdziecie w Gazecie Sportowej - dodatku do poniedziałkowego wydania "Gazety Olsztyńskiej".