Stomil Olsztyn – Chojniczanka Chojnice 1:1

2016-04-02 19:00:00(ost. akt: 2016-04-03 09:34:38)

Stomil Olsztyn na wyjeździe zremisował z Chojniczanką Chojnice 1:1. Bramkę dla Stomilu zdobył Tsubasa Nishi.
Stomil Olsztyn na wyjazdowym meczu zremisował z Chojniczanką Chojnice. Pierwsza połowa zakończyła się punktem dla gospodarzy, w drugiej połowie w 67 minucie wyrównującą bramkę zdobył Tsubasa Nishi.

Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn 1:1 (1:0)
1:0 - Kosakiewicz (22), 1:1 - Nishi (67)

Chojniczanka: Podleśny - Kosakiewicz, Biernat, Garbacik, Pietruszka, Rogalski (79 Niedziela), Zawistowski, Kostrzewa, Czerwiński, Feruga (62 Mikita). Rybski (70 Krzywicki)

Stomil: Skiba - Bucholc, Remisz, Klepczarek, Wełna, Paweł Głowacki (62 Śledź), Jegliński, Lech, Nishi, Żwir (69 Suchocki), Kujawa (86 Trzeciakiewicz)

żółte kartki: Mikita, Biernat - Głowacki, Trzeciakiewicz