Mistrzostwa karate w Dobrym Mieście

2016-03-16 05:39:59(ost. akt: 2016-03-16 14:56:25)

Autor zdjęcia: Olsztyński Klub Kyokushin Karate

W sobotę (12 marca) w Dobrym Mieście odbyły się Mistrzostwa Polski Makroregionu Wschodniego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Karate Kyokushin. W zawodach udział wzięło aż 253 uczestników.
W mistrzostwach udział wzięło aż 253 zawodników z pięciu województw, zrzeszonych w Polskim Związku Karate. Do rywalizacji stanęło 18 zawodników olsztyńskiego Klubu Kyokushin Karate.

- Doskonały start zaliczyła Sylwia Jocz pokazując, jak dobrze jest przygotowana do udziału w najważniejszej imprezie Karate, jaką są Mistrzostwa Świata, które odbędą się 16 kwietnia w Tokio - mówi Marek Wieczorek z olsztyńskiego klubu.

Jocz wygrała wszystkie walki w kategorii "Kumite" do 55 kilogramów i stanęła na najwyższym stopniu podium.