Wtorek, 21 stycznia 2020. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

Kolejne dobre występy zawodników RP Sport Olsztyn

2016-02-16 15:11:25 (ost. akt: 2016-02-16 15:31:23)
Wśród dwóch zawodników, którzy dostali powołania na eliminacje na Winter Cup by Head, znalazła się Pola Wygonowska z RP Sport Olsztyn.

Wśród dwóch zawodników, którzy dostali powołania na eliminacje na Winter Cup by Head, znalazła się Pola Wygonowska z RP Sport Olsztyn.

Autor zdjęcia: Mat. prasowe RP Sport Olsztyn

Dwoje zawodników olsztyńskiego klubu RP Sport otrzymało powołania na eliminacje do drużynowych ME. W kadrze znaleźli się Pola Wygonowska (do lat 14) i Olaf Pieczkowski (do lat 12).

- Eliminacje odbyły się na początku lutego. Chłopcy pojechali do Hradka w
Czechach, natomiast dziewczyny do Pecs na Węgrzech - mówią przedstawiciele RP Sport Olsztyn.

Zawodnicy olsztyńskiego zespołu stopniowo zyskują coraz lepszą pozycję w reprezentacjach naszego kraju. - Szczególnie Olaf zdobył taką pozycję, ponieważ zagrał we wszystkich meczach, zarówno w singlu, jak i w deblu na pierwszej rakiecie, dzięki czemu mógł rywalizować z mistrzami poszczególnych krajów i wywiązał się z tego zadania znakomicie - ocenia trener Roman Pasyniuk.

Nieco inaczej prezentuje się sytuacja Poli Wygonowskiej, dla której już samo powołanie jest wielkim wyróżnieniem. - Wygonowska wystąpiła w mistrzostwach w roli rezerwowej zawodniczki, ale otrzymała możliwość zagrania dwóch meczów, które wygrała - podaje RP Sport.

Ostatecznie, zawodnicy wraz ze swoimi reprezentacjami zajęli 5. miejsce.

Źródło: RP Sport
Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB