Piątek, 22 czerwca 2018. Imieniny Pauliny, Sabiny, Tomasza

Najpierw ciężki trening, dopiero potem sukces

2016-01-11 08:23:39 (ost. akt: 2016-01-25 12:59:04)

Autor zdjęcia: Foto GO

Coraz mniej czasu zostało na wybranie najpopularniejszych sportowców województwa. Emocje rosną, a każdy dzień przynosi duże roszady w rankingach. Laureatów poznamy 6 lutego na Balu Sportowca.

Tylko do 22 stycznia można oddać głosy na najlepszych sportowców w naszym 55. plebiscycie na 10 Najpopularniejszych Sportowców Województwa Warmińsko-Mazurskiego. W tym roku oprócz złotej dziesiątki wyłonimy też najpopularniejszych sportowców w kilku innych kategoriach, poznamy też najważniejsze wydarzenie sportowe minionego roku oraz najlepszy klub sportowy w regionie.

Wszystko w rękach fanów sportu i naszych czytelników, którzy zdecydują, kto wygra plebiscyt. A głosować warto, bo wszystkie osoby, które nadeślą kupony, mogą wygrać aż 30 tys zł. T nagroda główna, którą ufundował Warmiński Bank Spółdzielczy, ale będą też inne atrakcyjne nagrody.

— Proszę zadzwonić za godzinę, właśnie trenuję — poprosił nas Bogdan Król, wielokrotny medalista mistrzostw Polski, Europy i świata w handbike'u, który prowadzi obecnie w kategorii sportowiec bez barier. Trening rzecz święta, bez tego nie ma co marzyć sukcesach na sportowych arenach, ale potem choćby w plebiscycie na najlepszego sportowca. Bogdan Król wielokrotnie znajdował się w pierwszej dziesiątce naszego plebiscytu. — Najwyżej byłem na czwartym miejscu — wspomina. — Teraz jeszcze nie głosowałem, zbieram kupony. Myślę, że teraz wygra Joanna Jędrzejczyk.

Piotr Skiba, bramkarz Stomilu, jest obecnie drugi w rankingu na najpopularniejszego sportowca Olsztyna. — Naprawdę? — zdziwił się piłkarz? — Miła niespodzianka. Nie spodziewałem się. W Olsztynie jest tylu znanych sportowców. Oby taki wynik utrzymał się do 90. minuty  — śmieje się bramkarz olsztyńskiego klubu.

O tym, że grać trzeba do końca, wie też dobrze Michał Mościński, który prowadzi w kategorii piłkarz roku. Pomocnik Rominty Gołdap dwa lata z rzędu wygrał tę kategorię w naszym plebiscycie. W ubiegłym roku nie bawił się jednak na balu sportowca, bo miał wypadek samochody. — Może w tym roku wybawię się za dwa lata — żartuje piłkarz, który ubiegły rok zalicza do udanych. — Strzeliło się parę ładnych bramek — mówi.
Kto zostanie najpopularniejszym sportowcem regionu? — Ja głosuje na Natalię Rutkowską, naszą kolarkę torową — zdradza Zdzisław Trojga, trener kolarstwa z Warmińsko-Mazurskiego Klubu Sportowego. — Ma szansę na wyjazd na olimpiadę do Rio de Janeiro. Trzeba popierać naszych olimpijczyków.

Przypomnijmy, że w kategorii głównej (10 najpopularniejszych sportowców) można głosować, wysyłając kupony, które publikujemy w Gazecie, jak też wysyłając sms-y, natomiast laureatów w pozostałych kategoriach wybieramy jedynie wysyłając sms-y.

>>>Lista kandydatów. Zagłosuj na swojego faworyta!
Andrzej Mielnicki
Bal Sportowca
6 lutego 2016r. w Omega Hotel***
Start o godz. 19.00


W programie m.in.:
- ogłoszenie wyników 55. Plebiscytu na 10 Najpopularniejszych Sportowców
- zabawa z lokalnymi mistrzami sportu przy muzyce na żywo
- bogate menu z napojami i alkoholem

cena 250zł / os

Rezerwacje, informacje, sprzedaż:
Gazeta Olsztyńska - 89 539 76 20
kom. 508 163 329Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB