Absolutna dominacja! Indykpol AZS Olsztyn rozgromił MKS Będzin [ZDJĘCIA]

2015-11-28 18:51:21(ost. akt: 2015-11-30 10:21:33)

Autor zdjęcia: Kamil Foryś

Indykpol AZS Olsztyn zdobył dziś trzy ligowe punkty łatwo ogrywając MKS Będzin w hali Urania. Mecz rozpoczął się o godz. 18. Olsztynianie od początku spotkania zostawiali gości daleko w tyle. Istny pogrom nastąpił w drugim secie, gdy Indykpol wygrał 25 do 14. Trzeci set przypieczętował zwycięstwo.
Drużyna trenera Andrei Gardiniego zmierzyła się z niżej notowanym MKS Będzin. W pierwszym secie olsztynianom udało się odskoczyć i pewnie wygrali 25:20. W drugim secie od początku Indykpol również prowadził. Ostatecznie drugi set zakończył się druzgocącą przewagą olsztynian, którzy wygrali 25 do 14.

Zawodnicy Indykpolu byli świetni nie tylko na zagrywce, skuteczny blok zapewne przez dłuższy czas będzie spędzał sen z powiek drużynie MKS Będzin.

Indykpol AZS Olsztyn w trzecim secie rozgromił gości 25:17 i całe spotkanie wygrał 3:0. Trzymaliście kciuki?