Constract Lubawa stracił punkty w Gnieźnie

2015-10-05 19:13:18(ost. akt: 2015-10-05 12:34:19)
Zdjęcie jest ilustracją do artykułu

Autor zdjęcia: Archiwum/bu

Nie udało się ekipie Constractu przywieźć punktów z Gniezna, choć do szczęścia zabrakło lubawianom... trzech sekund.
• Mieszko Gniezno — Constract Lubawa 4:3 (1:1)
1:0 — Groser (10), 1:1 — Ossowski (16), 2:1 — Rychłowski (22), 2:2 — Sass (23), 3:2 — Rychłowski (39), 3:3 — Ossowski (40), 4:3 — Sawicki (40)
CONSTRACT: Kamiński, Michaliszyn — Sass, D. Jarzembowski, M. Jarzembowski, Karbowski, Liedtke, Mederski, Modrzewski, Ossowski, Sadowski, Szulc

Na minutę przed końcem, przy stanie 2:3, goście wycofali bramkarza i już w pierwszej akcji doprowadzili do remisu (gol Pawła Ossowskiego). Ba, na niespełna pół minuty przed ostatnim gwizdkiem powinno być 4:3 dla Constractu, który wyszedł z kontrą, a Ossowski (po zagraniu Piotra Karbowskiego) musiał "tylko" trafić do pustej bramki. Nie trafił, a Mieszko za moment — po dalekim wyrzucie piłki przez bramkarza — zadał decydujący cios. Na trzy sekundy przed końcem gry...

Inne wyniki 3. kolejki: Vamos Gdańsk — Auto Wicherek Oborniki 2:2, Malwee Łódź — AZS UG Gdańsk 3:5, Team Unisław — Helios Białystok 4:3. W tabeli prowadzi AZS UG (9 pkt) przed Constractem (6, bramki 9:8) i Unisławem (6).