Stomil zremisował z Wisłą Płock [ZDJĘCIA]

2015-10-04 15:48:40(ost. akt: 2015-10-05 07:30:23)

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Spotkanie pomiędzy Stomilem Olsztyn a Wisłą Płock zakończyło się wynikiem 1:1. Bramkę dla "Dumy Warmii" zdobył w 45. minucie z rzutu karnego Grzegorz Lech. Dla Wisły trafił Mikołaj Lepedyński w 86. minucie.
Stomil Olsztyn — Wisła Płock 1:1 (1:0)
1:0 — Lech (45 karny), 1:1 — Lebedyński (86)

STOMIL: Skiba — Bucholc, Czarnecki, Remisz, Ratajczak — Suchocki (86 Nishi), Szymonowicz, Paweł Głowacki, Meschia (68 Trzeciakiewicz), Lech — Kujawa

WISŁA: Kiełpin — Stefańczyk, Szymiński, Sielewski, Radić (59 Bąk) — Piotrowski (71 Kun), Rogalski (26 Mroziński), Łuczak, Ilijew, Reca — Lebedyński

Mirosław Jabłoński, trener Stomilu:
— Był to trochę dziwny mecz, bo mieliśmy dużo szczęścia, kiedy piłka uderzała w słupek czy poprzeczkę. Z kolei nam też zabrakło trochę szczęścia, a może umiejętności, aby skontrować na 2:0, bo również mieliśmy sytuacje. Wisła jest jednym z kandydatów do awansu do Ekstraklasy, a ten remis jest dla nas ważny. Zespół powalczył, dał z siebie wszystko.