Najszybszy gol w historii Bundesligi i zwycięska bramka "Lewego". Bayern wygrał z Hoffenheim

2015-08-23 10:30:00(ost. akt: 2015-08-22 22:40:45)

Autor zdjęcia: Foto Olimpik/x-news

Najszybszy gol w historii ligi, czerwona kartka, niewykorzystany rzut karny i zwycięskie trafienie Polaka w 90. minucie. Tak w skrócie wyglądał mecz drugiej kolejki Bundesligi pomiędzy Hoffenheim a Bayernem Monachium.
Już w dziewiątej sekundzie po błędzie obrońców mistrza Niemiec piłkę do bramki skierował Kevin Volland. W 73. minucie za zagranie ręką w polu karnym boisko opuścił Jerome Boateng, jednak jedenastki nie wykorzystał Eugen Polanski. W 90. minucie rezerwowy Lewandowski strzelił gola, który ustalił wynik meczu na 2:1 dla Bayernu.

Źródło: Foto Olimpik/x-news