Skanda pełna emocji

2015-07-23 12:25:13(ost. akt: 2015-07-23 09:25:46)
Witas Daszczuk wygrał piąty turniej Treeneo.com Grand Prix.

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

W Olsztynie na kortach Skandy rozegrano kolejne turnieje amatorów. I tak, w finale piątego turnieju z cyklu Treeneo.com Grand Prix Witas Daszczuk pokonał Bartosza Kowalewskiego 7:5, 7:5. Trzecie miejsce zajął Piotr Łaguna, a czwarte — Michał Smoczyński.
W finale turnieju pocieszenia Marcin Poroszewski wygrał z Krzysztofem Kawczyńskim. Z kolei w turnieju seniorów o nagrody firmy Dabro Geodezja walczono w trzech kategoriach wiekowych.

W grupie powyżej 55 lat najlepszy był Ryszard Jabłoński, który pokonał w finale Bogusława Czarneckiego 6:2, 6:3, natomiast trzecim miejscem podzielili się Andrzej Czapiewski i Janusz Bil (Szczytno). W kategorii +45 lat Tomasz Chaciński wygrał finałowe spotkanie ze Stanisławem Woźniakiem (Budry) 3:6, 7:5, 10:6, a trzecie miejsce zajęli wspólnie Włodzimierz Amielańczyk i Marcin Poroszewski.

Natomiast w finale kategorii open Robert Laskowski pokonał Przemysława Zielińskiego 6:1, 6:2, a trzecie miejsce przypadło Pawłowi Dąbrowskiemu i Piotrowi Kowalskiemu. Wspólny dla wszystkich kategorii turniej pocieszenia wygrał Patryk Rusak.

W sobotę o godz. 9 na kortach przy ul. Wyszyńskiego rozpocznie się turniej o nagrody TopSpin Pro (gra pojedyncza kobiet i mężczyzn).