Primera Division: FC Barcelona pokonała Celtę Vigo. Gracz Celty wyleciał z boiska za rzut w rywala kawałkiem murawy

2015-04-06 13:34:15(ost. akt: 2015-04-06 13:45:59)
Skromne zwycięstwo Barcelony nad Celtą Vigo 1:0 zakończyło piłkarską Wielkanoc w Hiszpanii. Wygraną w meczu 29. kolejki Primera Division „Katalończycy” zawdzięczają Jeremy’emu Mathieu, który wynik spotkania ustalił w 73. minucie.
Gospodarze kończyli mecz w dziesięciu, bo tuż przed upływem regulaminowego czasu gry czerwoną kartkę za niecodzienne niesportowe zachowanie obejrzał Fabian Orellana. Chilijczyk w 88. minucie swoją złość na pomocnika Barcy Sergio Busquetsa wyraził… rzucając w niego kępką trawy.

Wcześniej Cristiano Rolando zdobył pięć bramek, a Real Madryt pokonał Granadę 9:1 (4:0) w wielkanocną niedzielę. W tabeli hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej "Królewscy" nadal tracą cztery punkty do Barcelony.

Źródło: Foto Olimpik/x-news