Remis Szczypiorniaka z liderem

2015-03-30 16:10:19(ost. akt: 2015-03-30 16:14:08)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu.

Autor zdjęcia: Kamil Foryś

Szczypiorniak zremisował z liderem, a mogło być jeszcze lepiej, bo olsztynianie do przerwy prowadzili pięcioma bramkami...
Szczypiorniak Olsztyn — MKS Grudziądz 24:24 (16:11)
Szczypiorniak: Dudek, Romejko — Eichler 6, Kowalski, Pieczul, Idzikowski 6, Kozłowski, Waśkiewicz, Ośko, Pedynkowski, Cudzewicz 2, Wojciechowski 4, Dzido 2, Kozakiewicz 3, Zaborowski, Golks 1

W 22. min było 10:7 dla MKS, ale olsztynianie zdobyli osiem bramek z rzędu i zrobiło się 15:10 dla Szczypiorniaka! Później oba zespoły zaliczyły po jednym trafieniu, w efekcie gospodarze schodzili na przerwę z pięciobramkową zaliczką.

Po zmianie stron olsztynianie mieli dwa przestoje (w 45. min było tylko 21:18 dla Szczypiorniaka), a w 50. min na tablicy wyświetlił się remis 22:22. Później zespoły grały bramka za bramkę (24:24). W ostatnich sekundach piłkę mieli olsztynianie, ale Wojciech Golks w sytuacji sam na sam trafił w słupek i skończyło się podziałem punktów. — W drugiej połowie popełniliśmy dużo błędów technicznych, po których przeciwnik punktował z kontry — skwitował Krzysztof Maciejewski, trener Szczypiorniaka.
12.04 olsztynianie zagrają na wyjeździe z rezerwami SMS Gdańsk.