Polska zremisowała z Irlandią w meczu eliminacyjnym do ME!

2015-03-29 20:23:27(ost. akt: 2015-03-30 08:14:26)

Autor zdjęcia: pzpn.pl

Koniec obstawiania, wszystko już jasne. Zwycięstwo mieliśmy niemal w garści, ale w 91. minucie spotkania pada wyrównująca bramka Shane'a Longa. Polska - Irlandia 1:1! Wasze typy się sprawdziły?
Obydwie drużyny są w grupie D. Do tej pory Polska i Irlandia spotkały się w ramach eliminacji do mistrzostw Europy raz. Spotkanie nie przyniosło oczekiwanych przez kibiców emocji, zakończyło się bowiem remisem. Typowaliście, jak będzie tym razem.

Po pierwszej połowie emocje sięgały zenitu! Zestawienie sporych błędów na lewej stronie wykorzystał Sławomir Peszko, który wbiegł w pole karne i z ostrego kąta strzelił gola nie do obrony! W 26. minucie Irlandia 0, Polska 1!

Nadzieje na zwycięstwo były ogromne. Dopiero w doliczonym czasie gry wszystko się zmieniło. Zaczęło się od rzutu wolnego dla Irlandczyków. Ośmiu piłkarzy gospodarzy pojawiło się w naszym polu karnym. Niepewnie interweniował Łukasz Fabiański, ale piłka wyszła na rzut rożny. O szczęściu trudno mówić, bo minutę później, dokładnie w 91. minucie spotkania dochodzi do zamieszania w polskim polu karnym i Shane Long po lekkim rykoszecie pokonuje z bliska Łukasza Fabiańskiego.

Polska remisuje z Irlandią 1:1!

Sprawdziły się Wasze przeczucia? Nasi internauci obstawiali najczęściej zwycięstwo albo remis. Zobacz wynik naszej sondy!