Stomil Olsztyn przegrał z Widzewem Łódź!

2015-03-28 21:11:08(ost. akt: 2015-03-28 21:23:31)
30 marca 2013 roku na ostródzkim stadionie Stomil w pierwszoligowym meczu wygrał 3:0 z Cracovią

W meczu 23. kolejki I ligi Stomil Olsztyn zmierzył się w Ostródzie z Widzewem Łódź. Niestety, nasza drużyna przegrała 1:3...
Z powodu budowy oświetlenia olsztyński stadion został zamknięty, dlatego mecze w roli gospodarza Stomil rozegra w Ostródzie. Pierwszy z nich odbył się w sobotę (28 marca).

Mecz rozpoczął się o godz. 19. Do pierwszej połowy brak skutecznych akcji. Widzew mógł prowadzić, ale Wrześniewski uderzył wprost w głowę bramkarza Piotra Skiby. Po 45 minutach gry Stomil Olsztyn - Widzew Łódź 0:0.

Nastąpiła zmiana bramkarza w drużynie Stomilu, Piotr Skiba został odwieziony do szpitala. Dawid Mieczkowski stanął w bramce. Rezerwowi w przerwie trenowali na płycie boiska.

Choć w drugiej połowie spotkania Stomil zmienił styl gry, przeciwnikom udało się strzelić aż trzy gole. Honorową bramkę w doliczonym czasie zdobył Łukasz Jamróz.