Indykpol AZS pokonał Effector Kielce! Zobacz zdjęcia

2015-03-28 16:13:36(ost. akt: 2015-03-28 20:30:15)

O godz. 18 w olsztyńskiej Uranii zakończył się mecz rewanżowy Indykpolu AZS z Effectorem Kielce. Dwa pierwsze sety poszły gładko. W trzecim olsztynianie ulegli kielczanom. Po czwartym secie Indykpol AZS wygrywa spotkanie 3:1!
Po trzecim secie kibice zgromadzeni w olsztyńskiej Uranii na chwilę wstrzymali oddech. Nasza drużyna nie dała sobie jednak odebrać przewagi i czwarty set zakończyła pozostawiając rywali z Kielc z pięcioma punktami w tyle. Sprawdź naszą relację!

Po walce punkt za punkt w końcówce I seta Indykpol AZS Olsztyn wygrywa 25:23.
Ponowne zwycięstwo olsztynian! II set Indykpol AZS wygrał 25:21.
W III secie Effector Kielce szedł jak burza. 22:25 dla kielczan.
Utrzymaliśmy przewagę w IV secie. Indykpol wygrywa 25:20.

PlusLiga. Indykpol AZS Olsztyn - Effector Kielce 3:1 (25:23, 25:21, 22:25, 25:20)

Skład Indykpolu AZS Olsztyn: Maciej Dobrowolski - rozgrywający, Krzysztof Gulak - przyjmujący, Jakub Bik - libero, Bartosz Bednorz - przyjmujący, Miłosz Zniszczoł - środkowy, Paweł Adamajtis - atakujący, Grzegorz Szymański - atakujący, Maciej Zajder - środkowy, Piotr Łuka - przyjmujący, Michał Potera - libero, Juraj Zatko - rozgrywający, Piotr Hain - środkowy, Frantisek Ogurcak - przyjmujący, Levi Cabral - przyjmujący.