Indykpol AZS zmierzy się dziś wieczorem z ZAKSĄ

2015-03-17 14:00:00(ost. akt: 2015-03-17 11:45:02)
Podczas pierwszego meczu z ZAKSĄ Maciej Dobrowolski (nr 1), kapitan Indykpolu AZS, miał kilka uwag do decyzji sędziowskich

Dzisiaj wieczorem (g. 18) w Kędzierzynie Indykpol AZS zmierzy się z ZAKSĄ. Mecz zadecyduje o tym, która z drużyn zagra o miejsca 5-8, a która tylko o 9-12.
Transfer Bydgoszcz kosztem MKS Będzin (dwa razy po 3:1), rewelacyjny beniaminek Cuprum Lubin kosztem Effectora Kielce (2:3, 3:0) oraz AZS Politechnika Warszawska, która wyeliminowała nieco wyżej rozstawionych Czarnych Radom (1:3, 3:0, złoty set 15:10) — po weekendzie już wiadomo, że ta trójka na pewno nie zakończy tego sezonu niżej niż na ósmej pozycji.

Ekipom z Będzina, Kielc i Radomia pozostanie walka o miejsca 9-12, co zwłaszcza w przypadku Czarnych — podkreślmy: ósmej drużyny fazy zasadniczej — stanowi naprawdę spory zawód. Natomiast dzisiaj w kędzierzyńskiej hali Azoty (godz. 18) rozstrzygnie się, do której z tych grup — uradowanych czy zawiedzionych — trafi Indykpol AZS.