Warmia Traveland zremisowała z KPR Legionowo!

2015-01-17 16:29:00(ost. akt: 2015-01-17 16:30:58)

Autor zdjęcia: Kamil Foryś

Ostatni mecz sparingowy przed wznowieniem rozgrywek I ligi piłkarze ręczni Warmii Traveland rozegrali w sobotę (17 stycznia) w hali przy ul. Krasickiego w Olsztynie z liderem tabeli KPR Legionowo. Zakończyło się remisem 25:25 {11:11).
Wynik spotkania to nie łut szczęścia, ale efekt dobrej gry całego zespoły, który przystąpił do spotkania bez czterech graczy, w tym trzech podstawowych.

Warmia Traveland zagrała w składzie: Łukasz Zakreta, Mateusz Gawryś oraz Karol Królik, Patryk Terlecki, Oskar Kempiński, Szymon Hegier, Kamil Nogal, Mateusz Kopyciński, Michał Sikorski, Radosław Jankowski, Paweł Deptuła, Dominik Droździk

Trener Karol Adamowicz nie mógł wystawić kontuzjowanych: Marcina Malewskiego, Michała Krawczyka, Sebastiana Koledzińskiego i Bartosza Bonka.

Olsztynianie po przerwie różnicą dwóch bramek, jednak szerszy i bardziej wyrównany skład pozwolił gościom na odrobienie strat. Warmia zagrała jednak dobrze w obronie.

W środę (21 stycznia) o godz. 17 w Uranii olsztynianie rozpoczną druga rundę meczem z Brodnicą.