KKS Olsztyn ograł Polonię i prowadzi w I lidze

2014-10-20 12:00:54(ost. akt: 2014-10-20 10:35:33)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu.

Autor zdjęcia: Artur Szczepański

KKS Olsztyn w czwartym meczu I ligi odniósł czwarte zwycięstwo i jest liderem. Tym razem podopieczne Alicji i Tomasza Sztąberskich pokonały u siebie Polonię Warszawa 80:73 (28:20, 21:22, 8:15, 23:16).
Olsztynianki świetnie wystartowały, wygrywając pierwszą kwartę i schodząc na przerwę z siedmiopunktową przewagą, ale w trzeciej kwarcie całkiem ją roztrwoniły (57:57).

Na szczęście, ostatnia część spotkania znów należała do KKS, który zagrał tego dnia w składzie: Markiewicz (15 pkt), Minczewska (20), Burandt (17), Zajączkowska (14), Spittal (7), N. Żukowska (7), Olszak, Piwowarczyk i Mońko. W niedzielę (26.10) KKS zagra w Lublinie z AZS UMCS II.