Juniorzy Stomilu w strefie spadkowej

2014-10-14 15:40:32(ost. akt: 2014-10-14 15:35:26)

Mimo dobrych pierwszych 45 minut spotkania, juniorzy Stomilu Olsztyn przegrali z ekipą Stali Rzeszów (2:1). Po dziesięciu kolejkach, podopieczni Tomasza Aziewicza znajdują się w strefie spadkowej na 13. pozycji, tuż nad Olimpią Elbląg.
Zaczęło się dobrze, bo tuż przed przerwą Wiktor Biedrzycki wykorzystał rzut karny i Stomil prowadził 1:0 po pierwszych 45 minutach gry ze Stalą w Rzeszowie. Niestety, po zmianie stron dwa gole zdobyli gospodarze i było po sprawie.

Ta porażka — przy jednoczesnej wygranej Motoru Lublin z KSZO Ostrowiec — zepchnęła stomilowców do strefy spadkowej. Tym samym podopieczni Tomasza Aziewicza (w ostatnich sześciu meczach zdobyli tylko dwa punkty) dołączyli do Olimpii Elbląg, która przegrała w Łomży z tamtejszym ŁKS-em 0:1. Dodajmy, że było to pierwsze zwycięstwo zespołu z Podlasia w tym sezonie...