Stomil znowu na remis. Zobacz zdjęcia

2014-10-11 17:16:22(ost. akt: 2014-10-13 11:08:27)
12. kolejka I Ligi Stomil Olsztyn - Flota Świnoujście 0:0

Autor zdjęcia: Bartosz Cudnoch

Stomil Olsztyn w meczu 12. kolejki I Ligi po raz trzeci z rzędu zakończył spotkanie wynikiem remisowym. Tym razem podopieczni Mirosława Jabłońskiego zremisowali z Flotą Świnoujście 0:0. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z meczu.
Stomil Olsztyn - Flota Świnoujście 0:0

STOMIL: Skiba — Paweł Głowacki, Berezowśkyj, Czarnecki, Wełna — Darmochwał, Trzeciakiewicz (46 Piotr Głowacki), Szymonowicz, Jegliński, Kowal — Łukasik
FLOTA: Brljak — Sołowiej, Stasiak, Opałacz — Kamiński, Lisowski, Niewiada (74 Brud), Grzelak, Reca — Retlewski (66 Nwaogu), Olszar (85 Kort)

Akcji bramkowych w tym spotkaniu było jak na lekarstwo, raptem łącznie dwie. Już w szóstej minucie spotkania Flota mogła prowadzić 1:0. Najpierw Tomasz Wełna wybił piłkę z linii po strzale Sebastiana Olszara, a następnie Witalij Berezowśkyj zrobił to samo po dobitce Pawła Lisowskiego. Ukraiński obrońca mógł się stać bohaterem Stomilu, ale w ostatniej akcji meczu minimalnie nie trafił do pustej bramki.

Jedna akcja stuprocentowa to za mało, żeby myśleć o zwycięstwie na własnym stadionie. Olsztyński zespół ma ogromne problemy w ofensywie i nikt już nawet nie stara się tego ukrywać. - Martwi nas to zero z przodu. Nie stwarzamy sobie tych sytuacji, nie wiem, z czego to wynika. Musimy coś pomyśleć nad tym, może więcej ruchu z przodu pomoże - skomentował Piotr Głowacki.

Następne spotkanie Stomil rozegra w Katowicach z GKS-em (sobota, godz. 14:45).